Cehennemden Gelen ses......

Tüylerimizi ürpertecek yazılar, gerçekte yaşanmış korkunç olaylar, Efsaneler, Metafizik, Komplo Teorileri, Parapsikoloji.
Kullanıcı avatarı
TuRkUaZA
Quick Friend
Quick Friend

Mesaj gönderen TuRkUaZA »

yalan doğru olduğu tartışılır. Allah tan bşka kimse bilemez doğru olup olmadığını
H@Y@TT@ V@ROL@B!LMEK S@N@TT!R...
Kullanıcı avatarı
cRyStaLL
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen cRyStaLL »

Kıyamet kopmadan ne cehennemiymiş bu böyle :D saçma.
I[b]t[/b]'s [b]a[/b] t[b]h[/b]i[b]n[/b] [b]l[/b]in[b]é[/b] b[b]é[/b]tw[b]é[/b]én [color=Red]l[b]ø[/b]v[b]é[/b][/color] [b]a[/b]n[b]d[/b] [color=red]h[b]a[/b]t[b]é[/b] [/color] [b]![/b]
Kullanıcı avatarı
uGr53
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen uGr53 »

böyle şeylerden çok etkilenen bir yapım var dinlemeye cesaret edemiyom ayrıca cehennemin sesleri falan bunlar büyük şeyler nasıl oluyo da bir forumdan öğreniyom eğer gerçek olsa televizyonda falan duyardık dimi
Kullanıcı avatarı
cRyStaLL
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen cRyStaLL »

televizyonda felan çıkmış bir aralar :P ayrıca korkunç birşey de değil dinlemelisin bence gülmek için :P
I[b]t[/b]'s [b]a[/b] t[b]h[/b]i[b]n[/b] [b]l[/b]in[b]é[/b] b[b]é[/b]tw[b]é[/b]én [color=Red]l[b]ø[/b]v[b]é[/b][/color] [b]a[/b]n[b]d[/b] [color=red]h[b]a[/b]t[b]é[/b] [/color] [b]![/b]
Kullanıcı avatarı
rahmisahin
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen rahmisahin »

valla benim bildigim cehennem dunyanin altinda degil ve onu kimse duyamaz goremez cennette dahil.Bu bence yapmacik birsey
keraem
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen keraem »

ben bunu daha öncede dinledim bu gerçek deil inanmayın sakın!!
keraem
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen keraem »

ses neye benzio bilionmu aslında sesini açın ve dikkat edin çok kalabalık bir izliham ve ya bir düğün salonunu andırdı bana ses kaydetme kaliteside düşük olduundan sesler dandik ama kesinlikle böle bişi yalan dolandır...
Kullanıcı avatarı
Antipa
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen Antipa »

Saçmalık bir- Cehennemin yerkabugunun altında oldugunu kim söyledi?
Hani bu yer ve gök ortadan kalkıcaktı ?

Saçmalık iki- Cehennemden gelen ses yüksek frekanslı bir aletle nasıl ölçülsün? Gaybı (geleceği) gören Allah yaratırken bunun olacagını görememiş mi, niye ona göre yaratmamış?

Saçmalık 3 - Bilimadamları duydukları seslere hemen "CEHENNEM BU OLMALI" diye düşünüp imana mı gelmişler? Gercek bir bilimadamı alternatif cevaplar arar..

Saçmalık 4- Bu yazıyı veya sesleri websitesinde yayınlayan insanın bunların safsata olabilcegini ve bu seslerin günümüzün teknolojisinde kolayca yapılabilecegini düşünememiş olması...

Saygılarımla,
Antipa
Kullanıcı avatarı
xecdon77
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen xecdon77 »

ben inanırım dünya gizemli bi yer
Kullanıcı avatarı
palaposta
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen palaposta »

bu çok saçma, uydurulmuş bir yalan haber bu, sadece insanların ilgisini çeksin diye yapılmış, insanlar Cennet ve Cehenneme Kıyamet gününde girecektir