Cehennemden Gelen ses......

Tüylerimizi ürpertecek yazılar, gerçekte yaşanmış korkunç olaylar, Efsaneler, Metafizik, Komplo Teorileri, Parapsikoloji.
Kullanıcı avatarı
tusunami1
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen tusunami1 »

Arkadaşlar biraz mantıklı düşünün. Bi defa ölenler hemen cehenneme gitmiyor. hesap gününden sonra yani kıyamet günü herkes hesabını verdikten sonra cennete veya cehenneme gidecek. bu gibi hikayelerle milletin kafasını bulandıranlar bence korksunlar....
Kullanıcı avatarı
rüya
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen rüya »

Arkadaşlar biraz mantıklı düşünün. Bi defa ölenler hemen cehenneme gitmiyor. hesap gününden sonra yani kıyamet günü herkes hesabını verdikten sonra cennete veya cehenneme gidecek. bu gibi hikayelerle milletin kafasını bulandıranlar bence korksunlar....
haklısın kardeş insanları şimdiden korku veriyolar böyle birşey mümkün degil korku filmi gibi birşey bu hata bence evrende herşeyi Allah mükemmel yaramış
Kullanıcı avatarı
FaT
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen FaT »

yaa bende o sesleri duymak istiyorum.sayfa açılmıyorda.bende duymak istiyorum
[size=150][glow=red][b]Ne GiT diyeceğim sana,nede KaL!BeNiM aşkımın benim için atacak bir yüreğe ihtiyacı VaR,ya aç yüreğini büyüsün aşk içinde,yada bulaşma aşka hiçbir ZaMaN....
[/b][/glow][/size]
Kullanıcı avatarı
Dokuzharf
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen Dokuzharf »

dJ4 yazdı:Ne ilginç banada bayan sesi gibi geldi :P

Sesin yalan yada yanlış olması önemli değil önemli olan altında yatan mana ... mesela ben hayatımı bi gözden geçirdim muhtemelen son iki gündür daha az günah işlemişimdir ;) hepsinden önemlisi şu dünyaya bi baktım insanlar birbirlerini öldürüyorlar, savaşıyorlar hep birbirlerine kötülük yapıyorlar cehennemden korkmak bi yana iyi insan olmak için iyi bir mesaj bence, şurada nekadar daha ömrümüz olduğunu kimse bilemez ...
Çok doğru söylemişsin. Sana katılıyorum. Benim speaker ım yok ama sesleri tahmin edebiliyorum. Bu mesajı oluşturan sesleri yaratan kimse çok iyi bir mesaj vermiş. Güzel bir iş. 10 üzerinde 10 veriyorum :)
Kullanıcı avatarı
tusunami1
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen tusunami1 »

erkam yazdı:Allah tahsilatımızı affetsin diyelim arkadaşlar...
tahsilat değil, "taksirat" yani kusurlar...
Kullanıcı avatarı
powerpuff
Super Friend
Super Friend

Mesaj gönderen powerpuff »

Ya arkadaşlar nasıl duyulsun ya sesler?Kesin kandırıyorlar.Cehennem öbür tarafta değil mi?Dünya'dan nasıl duyulsun sesler?Bence bu çok saçma.Kandırmışlar.
YaZMaMıŞLaR KaDeRiMi KiMSeYLe SaRıLMıŞLaR NiCeLeRi SeVGiYLe UÇaN KuŞLaR DöNMeZ GeRi GüZ DiYe YAZMAMIŞLAR KADERİMİ...!!!
Kullanıcı avatarı
KuLL
Quick Friend
Quick Friend

Mesaj gönderen KuLL »

Arkadaşlar herşeyin en doğrusunu Allah bilir.Bizler ahiretteki halimiz nasıl olur onu düşünelim.Allahın selamı üzerinize olsun
kutahya
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen kutahya »

CEHENNEM NEREDE
Cehennem ikidir. biri küçük cehennem diğeri büyük cehennem.Küçük cehennem yerin altında merkezindedir.Şu şekilde:
Coğrafya ilmini bilen herkese malumdur ki her 200 metre yükseklikte sıcaklık bir derece düşer.
Jeoloji ilmini bilen herkese malumdurki her 33 metre derinlikte sıcaklık bir derece artar.
Matematik ilmini bilen herkese malumdur ki:
(yeryüzünde zeminde sıcaklık farazi olarak 0 derecedir(gerçekte 0 derece değil daha sıcaktır)
Sıcaklık her 33 metrede 1 derece arttığına göre:
Orantı kurarak:
33 metrede sıcaklık 1 derece ise
x metrede sıcaklık 200.000 derecedir
DOĞRU ORANTI OLDUĞU İÇİN:
X=200.000*33
=6600000 metre
6600000 metre=6600 km
BU DURUMDA;
Yerin 6600 km derinliğinde sıcaklık 200.000 derecedir.
BURADA PEYGAMBER EFENDİMİZİN BİR HADİSİNİ HATIRLAYALIM:
"Cehennem ateşi dünya ateşinden 200 kat daha şiddetlidir.
dünya ateşinin sıcaklığı= cehennem ateşinin sıcaklığı/200
=200.000/200
=1000 derece(dünya ateşinin sıcaklığı)

Jeoloji ilmine göre yerin 6600 km derinliğindeki sıcaklık=Peygamber Efendimizin yukardaki hadisinde haber verdiği sıcaklık
=200.000 derece=200.000 derece
Kullanıcı avatarı
Almila
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen Almila »

Bu cehennem sesiyse iyi, bir futbol macinda daha çok ses cikiyor.
Türkiyeli değil, TÜRK!
kutahya
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen kutahya »

Rus bilim adamlarının cihazı yerin 14,4 km derinliğine indirdikleri söylenmiş.Bu sesler cehennem ehlinin sesiyse 6600km-14,4 km=6585,6 km uzaktan geldiğini gözden kaçırmayalım.