Eyvah düşüyorum

Son zamanlarda televizyonlarda çığ gibi büyüyen yarışma programları hakkında yorumlar, görüşler ve tartışmalar.
acquagamze
New Friend
New Friend

Eyvah düşüyorum

Mesaj gönderen acquagamze »

Eser'in sunduğu bu yarışmayı çok severek izliyorum. Genel kültür yarışması olması bir yana yarışmacılarla muhabbeti de çok iyi, samimi ve içten. Bu çocuk gerçekten iyi yerlere gelir.

Sizler nasıl buluyorsunuz yarışmayı?
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Re: Eyvah düşüyorum

Mesaj gönderen taNGo »

Bende bir kaç kez denk geldim, güzel gerçekten. Sunucusu BKM Mutfak'ta oynuyordu yanılmıyorsam?
Dreams
Kullanıcı avatarı
juggernaut
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen juggernaut »

Ben de bugün Beyaz Show'da sunucusunun konuk olarak geldiği programı izledim,show ile ilgili çok güzel bir skeç yapmışlardı,muhakkak izlemenizi tavsiye ederim.Sunucuyu ben de BKM2den tanıyorum, düzgün diksiyonu ve güzel tonlamasıyla diğer gençlere nazaran güzel bir iş çıkarıyor.Programı da en yakında izlerim ama skeç dediğim gibi on numara,Beyaz problemli bir yarışmacıyı canlandırmış ve sürekli aşagıya düşmemek için muziplikler yapıyor,yeniden tırmanıyor falan,güldürdü beni.
SiyahBeyaz
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen SiyahBeyaz »

İlk olarak Star'da yayınlandı ama sonra bir ara Mehmet Ali Erbil sundu. Şu sıralar başka kanallarda yayınlanıyor ya da yayınlanacak olabilir.