Hesabinizi Korumanin 4 Altin Kurali..

Yazar: »


WLM Hata Kodları ve Çözümleri forumunda bulunan Hesabinizi Korumanin 4 Altin Kurali.. konusunu görüntülüyorsunuz...

Windows Live Messenger / MSN Messenger programlarında karşılaşılan hatalar / hata kodları ve çözümleri.

Hesabinizi Korumanin 4 Altin Kurali..

Mesajgönderen haYabuSa » 06-12-2005 18:32

1.Password: Msn password'unuzu olabildiğince uzun tutun 16 karakter tavsiye edilir, bellibir kelime olmasın karışık harf ve rakam kombinasyonlarından oluşsun ve ilk harf alfabenin son harflerinden biri olsun ki brute programlarıyla kırmak imkansızlaşsın..Şifrenizi unutmamanız için bilgisayar masasının altına fln yazabilirsiniz ama şifrenizi bilgisayrda dosya içinde kesinlikle bulundurmayın..
ör:wtdf47bfh58h3vfs7


2.Dosya paylaşımı: İyi tanımadığınız kişilerle dosya alışverişi kesinlikle yapmayın trojan, keylogger yemeyi bikenara koy paylaşım sırasında dos'tan "netstat -n" komutuyla ip numaranızı bi çırpıda alabilirler..

3.Otomatik bağlanma: Otomatik bağlan kutucuğunu ve şifremi kaydet kutucuğunu falan kesinlikle işaretlemeyin bu herbağlandığınızda şifre girmenizi gerektirecek ama güvenlik için bu şart..

4.İnternet cafe: Mümkün olduğu kadar cafelerde msn'nizi açmayın..Önceden yerleştirilen bir programla şifrenizi kolaylıkla alabilirler..Hatta bazı programlar vardır ki ana bilgisayardan sizin kullandığınız bilgisayarın ekran görüntüsünü gerçek zamanlı izleyebilirler...
His eyes are like angels but his heart is cold
Paylaş:
Kullanıcı avatarı
haYabuSa
Fast Friend
Fast Friend
 
Mesajlar: 103
Kayıt: 22-06-2004 12:37
Konum: Pakistan

Mesajgönderen babyshaq » 07-12-2005 21:42

Sağol kardeş ben hep şifremi kaydet yapıyordum bir daha her zaman girecem.Bilgilerin için teşekkürler.
Mvp:Le Bron James
Kullanıcı avatarı
babyshaq
New Friend
New Friend
 
Mesajlar: 5
Kayıt: 15-10-2005 14:25
Konum: mersin


Dön WLM Hata Kodları ve Çözümleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.

cron