Firefox sürüm 64 güncelleme yayınlandı, Firefox 64 indir

Yazar: »


Yazılım forumunda bulunan Firefox sürüm 64 güncelleme yayınlandı, Firefox 64 indir konusunu görüntülüyorsunuz...

UYARI: Ücretli programlara ait warez, crack, full sürüm, tam sürüm v.b. içerikli bağlantılar vermek yasaktır.
Yeni çıkan yazılımlar, programlar, son güncellemeler.

Firefox sürüm 64 güncelleme yayınlandı, Firefox 64 indir

Mesajgönderen taNGo » 13-12-2018 16:02

Firefox internet tarayıcısının 64 numaralı sürümü yayınlandı. Mozilla tarafından yeni firefox sürümü, çoklu seçme seçimi ve yer değişimi gibi önemli değişiklikler içeriyor.

Resim

Dünyaca ünlü Firefox tarayıcısının 64. sürümü yayınlandı. Yeni sürümde dikkat çeken özellikler arasında çok sayıda açık olan tarayıcı sekmelerinin yönetimini kolaylaştırmak için çoklu sekme seçimi; ve geliştiriciler için sunulan metin kontrast oranlarını izleyebilmek için yeni bir araç özelliği bulunuyor.


Firefox sürüm 64 ile gelen çoklu sekme seçimi (multi-tab selection) özelliği - Video

Firefox 64 güncellemesi ile gelen tüm yenilik ve değişiklikler için tıklayın (İngilizce)

PFirefox güncelleme nasıl yapılır?
- Menü -> Yardım -> Firefox hakkında seçeneğine tıklayın.
- Mozilla Firefox hakkında penceresi açılarak yazılımın yeni sürümü olup olmadığı otomatik olarak kontrol edecek ve güncelleme dosyası indirilecektir.
- Güncellemeler indirildikten sonra aynı sayfada Firefox tarayıcısını yeniden başlat butonu belirecek, güncellemeyi başlatmak için bu butona basın. Böylece Firefox yeniden başlatılacak ve güncelleme işlemi yapılacaktır.
- Güncelleme tamamlanıp tarayıcı yeniden başlatılana kadar hiç bir işlem yapmadan bekleyin ve ekrandaki yönergeleri izleyin.
Dreams
Paylaş:
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
 
Mesajlar: 3948
Kayıt: 23-06-2003 20:54
Konum: Geriden

Dön Yazılım

  • Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.