DeskGate Uzaktan Bağlantı ve Destek Programı

UYARI: Ücretli programlara ait warez, crack, full sürüm, tam sürüm v.b. içerikli bağlantılar vermek yasaktır.
Yeni çıkan yazılımlar, programlar, son güncellemeler.
Enlai
New Friend
New Friend

DeskGate Uzaktan Bağlantı ve Destek Programı

Mesaj gönderen Enlai »

Uzaktaki Bilgisayarlara Erişim
DeskGate ile uzaktaki bilgisayarları kendi bilgisayarınız gibi kolay bir şekilde kontrol edin.

DeskGate yüksek verimlilik ve en iyi seviye güvenlik sağlar.
DeskGate 128 bit'lik kripto sayesinde tam güvenlik, TCP protokolü sayesinde data kaybı yaşamadan,

NAT arkasında çalışabilme ve raporlama özellikleri ile en iyi IT çözümüdür.

Ev kullanıcısı
Dünyanın neresinde olursanız olun istediğiniz yerden evdeki ya da ofisteki bilgisayarınıza uzaktan

bağlanıp istediğiniz işlemleri kolayca yapabilirsiniz.

IT Desteği
Çağrı Merkezleri, IT Desteği Verenler, Birden çok dağınık şubesi olan Fabrikalar, Mağazalar ve

Restoran zincirlerinin tercihidir.

Kurum, Şirket ve Şubeler
Özel Firmalar, Bankalar, Kurumlar, Ordu ve Devlet Daireleri gibi güvenliğini üst seviyede tutmak

isteyen her kuruluşun tercihidir. DeskGate bilgisayarlarda size tam yetki sağlar
IT Management ile aynı anda birden çok bilgisayarı uzaktan yönetin.
DeskGate uzak lokasyonlarda bulunan bilgisayarlara, hızlı güvenli bir şekilde yönetim imkanı

sağlar. Destek verdiğiniz bilgisayar hakkında destek süresi, yardım oluşturma özelliği ve envanter

bilgisi gibi pek çok önemli bazı özellikleride size ek hizmet olarak sağlar.

Hızlı ve güvenli destek hizmeti
DeskGate uzak bağlantı özelliği ile müşteriniz olmayan kullanıcılara da hızlı ve güvenli destek

verebilirsiniz.

Çoklu rapor özelliği ile hızlı sonuçlar
Destek süresi, envanter bilgisi, kurulu programlar ve kullanım süreleri, girilen web siteleri,

kopyalanan dosyalar ve daha bir çok özel raporlara lisans yetkiniz dahilinde ulaşabilirsiniz.

Video kayıt ile güvenliği bir adım ileri götürün
Video kayıt sayesinde, geçmişe yönelik izleme yaparak kullanıcı itirazlarının önüne geçebilir ya da

serverlarınızda yetki verdiğiniz uzaktan destek ekibinin, serverda yaptıkları tüm aktiviteleri kayıt

altına alabilirsiniz.

Şirket içi en iyi yönetim aracı DeskGate IT Management
DeskGate IT Management ile birden fazla kullanıcıya aynı anda hızlı erişim desteği verebilirsiniz.
DeskGate IT Management kullanabilmek için öncelikle firma kaydı açmanız gerekiyor.

Uzaktan destek hizmeti oluşturma
Müşteri ya da destek hizmeti verdiğiniz kullanıcılarınız, ihtiyaç durumunda destek hizmeti

oluşturup sizden yardım çağrısı isteyebilirler.

Envanter ve Kullanıcı özet raporu
Destek verdiğiniz kullanıcılara ait bilgisayarların envanter bilgisine (Cihaz Özellikleri, Kurulu

Yazılımlar ve Serial No'lar gibi bir çok özelliklerin) bilgisine ulaşabilir, aynı zamanda

kullanıcıların envanter bilgisi hakkında özet raporlar çıkarabilirsiniz.

demo için :

http://www.deskgate.com/