Kamera efekt programları

UYARI: Ücretli programlara ait warez, crack, full sürüm, tam sürüm v.b. içerikli bağlantılar vermek yasaktır.
Yeni çıkan yazılımlar, programlar, son güncellemeler.
BuGRaHaN_1989
New Friend
New Friend

Kamera efekt programları

Mesaj gönderen BuGRaHaN_1989 »

Selam Arkadaşlar Sizden Bir Program Önermenizi İstiyorum Bana Ama Benim Dediğim Özelliklerde Olucak Kameraya Efekt Veren Ve Çeşitli Özellikleri Olan En İyi Hangisiyse Onun Hakkında Bilgi Verin Bana Özelliklerde Şunlar Olsun..

1)Kameraya Çok Efekt Veren Bir Program Çeşitli Efekt Özellikleri Olan Program
2)Text Özelliği Olan Ama Özel Renk Seçeceğimiz Bir Özellik Renk Kendimiz Ayarlıcaz
3)Text Özelliğinde Yazılar Sağa Sola Üste Ve Aşağıya Gidecek Bu Özellikte Olan Bir Program
4)Kamera Üzerine Resim Ve Video Ekleyeceğimiz Özelliği Olan Bir Program
5)Arkaplan Eklenecek Bir Program
6)Flash animasyonları görüntü üzerine ekleyebilmemizi Sağlayan Bir Program
7)Web kamera görüntüsünden anlık olarak görüntü yakalayıp resim dosyası olarak kaydedebilir

Buarada Arkadaşlar Bu Programlarda Bu Özelliklerin Bazıları Yok..Bu Özellikleri Daha İyi Olan Bir Program Önerin Bu Sorunları Olmayan.

Manycam: Text Bölümünde İstediğimiz Rengi Özel Olarak Ayarlayamıyoruz.
Magic Camera : Text Bölümünde Sağa Ve Aşağıya Yazılarımız Gitmiyor Sadece Sola Ve Yukarıya Gidiyor.
Webcam Max : Text Yazıyorum Sağa Ve Sola Gönderdiğimde Diğer Çıkacağı Taraftan Yanlış Çıkıyor Yani Yazılarıyla Diğer Taraftan Çıkmıyor
Splitcam: Text Yazısında Sağa Ve Aşağıya Yazılar Gitmiyor Sadece Sola Ve Yukarıya Gidiyor.