Yahoo Messenger

Yazar: »

Yahoo Messenger forumunda bulunan Yahoo Messenger konusunu görüntülüyorsunuz...

Yahoo Messenger programı hakkında genel bilgiler, yorumlar.

Yahoo Messenger

Mesajgönderen Affedilmeyen » 04-02-2006 20:22

Arkadaşlar, Yahoo'da chat room'dan bir oda seçiyorum, ama girmiyor, şöyle bir uyarı veriyor: "The request was refused" Ne yapmalıyım?
Başına bir silah daya ve duvarları beyninle boya.
Paylaş:
Kullanıcı avatarı
Affedilmeyen
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesajgönderen Affedilmeyen » 05-02-2006 00:01

Birisi Allah rızası için şu sorularıma cevap verse...
Kullanıcı avatarı
Affedilmeyen
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesajgönderen nimeturkey » 08-02-2006 00:37

İstediğiniz geri çevrildi gibi bir şey diyor yahoo chat kanalları genelde sorunlu oluyor anlaşılması güç sorunlar az önce denemek amaçlı yahoo mesenger with voice (7,5beta) kurdum ilk denememde sohbet odalarına giremiyordum sürekli chat_room error veriyordu, yahoodan kaynaklanıbilir sorunun bir de bağlantı ile ilgili bir sorun olabilir birde odalar arası geçişlerde direk olarak chat odasını kapatıyor bende sanırım yahooda bir sorun var zaten pekde tercih etmem aslında yahoo chat odalarını güvenli değil
"Gerçek ilerleme ilerici olmaktan degil, ilerliyor olmaktan meydana gelir? "
Kullanıcı avatarı
nimeturkey
Quick Friend
Quick Friend

Mesajgönderen Affedilmeyen » 08-02-2006 19:03

Teşekkür ediyorum.
Kullanıcı avatarı
Affedilmeyen
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Dön Yahoo Messenger

• Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.