Windows Live Messenger Lite

Yazar: »

Windows Live Messenger forumunda bulunan Windows Live Messenger Lite konusunu görüntülüyorsunuz...

Windows Live Messenger / MSN messenger programı hakkında genel bilgiler, yorumlar.

Windows Live Messenger Lite

Mesajgönderen fpsoft » 16-12-2008 21:20

Resim

Arkadaslar Ben Bunu Bi Forumdan Aldım Ama Benim PC DE oturum Açamadım Sistem Dosyası Hatası Veriyo.

Programın Özellikleri

Sizi Engelleyenleri Gösterir
Sizi Silenleri Gösterir
Çevrimdışı Oturum Açanları Gösterir
Msn Virüslerine Karşı Koruma

Ve Bir Çok Özelliği Mevcuttur.
Paylaş:
fpsoft
New Friend
New Friend

Mesajgönderen carix » 16-12-2008 22:18

Bunu yiyen cikmaz kardeş başka foruma hadi.
CAHİLİN YANINDA KİTAP GİBİ SESSİZ OL! ZİRA SUSMAK EN GÜZEL KONUŞMAKTIR.
Kullanıcı avatarı
carix
Fast Friend
Fast Friend

Mesajgönderen taNGo » 17-12-2008 01:04

Ekran görüntüsündeki yazılara bakın, insanları çabucak kandırmak için hızlı hızlı ve harfler kaydırılarak yazılmış. Çevremiçi, Windows Live ID için Kaydıl :)

Kullanıcı uzaklaştırıldı, başlık kilitlendi.
Dreams
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster

Dön Windows Live Messenger

• Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.