Discovery Webcam Recorder, Lütfen Yardım

Windows Live Messenger / MSN messenger programı hakkında genel bilgiler, yorumlar.
Interpols
New Friend
New Friend

Discovery Webcam Recorder, Lütfen Yardım

Mesaj gönderen Interpols »

Merhaba arkadaşlar,

Ben MSN 8.1 kullanıyorum ve MSN Plus ile MSN discovery kullanıyorum.. Discovery'de Webcam recording özelliği var biliyorsunuz, ilk zamanlarda sorunsuz çalışıyordu ancak 2 gündür kayıt yaparken hata veriyor.

Kaydet tuşuna bastığınızda önce hangi formatta kaydetmek istediğini soruyor, ben DivX 6.8.4 codec olanı seçiyorum ve hemen sonra bana"MessengerDiscovery Webcam Recorder bir sorunla karşılaştı ve kapatılması gerekiyor. Bu durumdan dolayı özür dileriz." diye bir hata geliyor.

İlk 2 gün sorunsuz kayıt yapabiliyordum ancak son 2 gündür bununla karşılaşıyorum. MSN Messenger'i, MSN Plus'ı ve Discovery'i kaldırdım ve hepsini tekrar kurdum, ilk denemede kayıt yaptı ancak 2. denememde ve sonrasında gene hep aynı hatayı verdi.

Lütfen bilginiz varsa ve yardımcı olursanız çok sevinirim, ne yaptımsa yapamıyorum..

(Not: DivX 6.8.4 codec dışında "Tam Kareler" ve "Intel IYUV codec" formatında kayıt yapabiliyorum ama görüntü kalitesi iyi değil. Ondan dolayı DivX'te çözüm arıyorum)