msn listesindeki kişilerin nickleri bir anda eski nick olmuş

Yazar: »


Windows Live Messenger forumunda bulunan msn listesindeki kişilerin nickleri bir anda eski nick olmuş konusunu görüntülüyorsunuz...

Windows Live Messenger / MSN messenger programı hakkında genel bilgiler, yorumlar.

msn listesindeki kişilerin nickleri bir anda eski nick olmuş

Mesajgönderen galvanize004 » 25-08-2008 19:23

msn listemdeki kişilerin nickleri bir anda aylar öncesinden kullanılan nicklere dönüşmüş.hadi bi tanesi tekrar eski nickini yazdı diyelim ama hepsi aynı anda ve birden eski nickine döncek değil ya.nasıl meydana gelmiştir bu durum bir fikriniz var mı?üstelik sol sütundaki msn kısayol siteleri de bazen görünüyor bazen görünmüyor.virüs bulaşmış olabilir mi.bi fikri olan varsa lütfen yardımcı olabilir mi, şimdiden çok teşekkür ediyorum.başarılar.
Paylaş:
galvanize004
New Friend
New Friend
 
Mesajlar: 3
Kayıt: 25-08-2008 18:29

Dön Windows Live Messenger

  • Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.