Windows Live Messenger Final - MSN Messenger 8.0.0792 oldu:)

Windows Live Messenger / MSN messenger programı hakkında genel bilgiler, yorumlar.
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Windows Live Messenger Final - MSN Messenger 8.0.0792 oldu:)

Mesaj gönderen dJ4 »

MSN Messenger'ın birçok yeni özellikler kazanan beklenen sürümü Windows Live Messenger Pazartesi gününden itibaren kullanıma sunuldu.

26 dilde erişilebilen WLM'ın Türkçe versiyonunu

http://get.live.com/messenger/overview

adresinden indirebilirsiniz dil ayarlarınız Türkçe'yse otomatik olarak Türkçe versiyonu inecektir, zaten sayfayı Türkçe göreceksiniz muhtemelen.

Bu sürümü kullanabilmek için Windows xp / Vista / Windows 7 yüklü bir bilgisayarınız olması gerekiyor.
En son dJ4 tarafından 22-06-2006 05:50 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

Ve beklenen oldu Microsoft yine şaşırtmadı final versiyon çıktıktan tam 48 saat sonra yeni bir versiyonla yenilendi. Yeni versiyon 8.0.0792 mutlaka güncellemenizi tavsiye ederim. Kesin bir bilgi yok ama dün akşam saatlerinde yaşanılan login problemi ve sorunlar böyle bir durumun habercisiydi sanki muhtemelen sevgili microsoft mühendislerimiz yine kritik bir hata yaptılar ve sistem göçmenin eşiğinden döndü :)

http://download.microsoft.com/download/ ... senger.exe

adresinden yeni Türkçe sürümünü indirebilirsiniz ...
mad_emrah

Mesaj gönderen mad_emrah »

arkadaşlar ben kullandım bence çok güzel ve uygun .
Kullanıcı avatarı
elodea_6__
Fast Friend
Fast Friend
İletişim:

Mesaj gönderen elodea_6__ »

ben zaten 2aydır kullanıyorum siz daha yeni mi gördünüz ayıp size
`·.¸¸.·´´¯`··._.·[Le MøMeÑT De Vé®îTé`·.¸¸.·´´¯`··._.·
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

senin kullandığın BETA olduğu için ve başlığı doğru dürüst okumadığın için asıl sana ayıp.Yoksa microsoft senin için 2 ay önce özel olarakmı çıkardı full versionunu?
Dreams
Kullanıcı avatarı
commando
R.Ö.Y. 1. Etap Şampiyonu
R.Ö.Y. 1. Etap Şampiyonu

Mesaj gönderen commando »

Normal telefonu arama özelliğini kullanmak basit mi? Denildiği kadar ucuz mu? Bunun prosedürü nedir dj4
[b] Biri Ecdadima Küfrettimi boğarim.
Boğamasamda yanımdan kovarım..
Yumuşak başlıysam kim dedi uysal koyunum..
Kesilir ama çekmeye gelmez boynum..
Mehmed Akif Ersoy [/b]
Kullanıcı avatarı
ShepneM
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ShepneM »

ya ben bunu indirdim ama kişi listem silinmiş açtığımda yoktu liste.. hepsini tekrar eklemem mi gerek??? :(
Kullanıcı avatarı
keops
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen keops »

eski sürümde kişiler listesini kaydet yeni sürüme yükle böyle halledebilirsin sanırım
[size=117][b]İnsan, düşünen tek hayvan değildir,

ama bir hayvan olmadığını düşünen tek hayvandır.[/b][/size]

[align=right][b]Pascal Picq[/b][/align]
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

commando yazdı:Normal telefonu arama özelliğini kullanmak basit mi? Denildiği kadar ucuz mu? Bunun prosedürü nedir dj4
Hocam öncelikle geç gördüğüm için özür. Skype'ı biliyorsan aynen ona rakip bir sistem düşünülüyor sanırım çalışma mantığı aynı. Yani skype'ta işler şöyle işliyo nereden aradığın önemli değil nereyi ararsan ara belli ücret karşılığı konuşuyorsun özellikle yurtdışı sabit telefon görüşmeleri oldukça uygun fiyata geliyo 10€'ya Almanyayla 600 dk'ya yakın konuşma şansın olabiliyor mesela skype üzerinden onun için şu aşağıdaki linki inceleyebilirsin

http://www.skype.com/intl/tr/products/s ... rates.html

msn'inkiside benzer mantıkta olur sanırım fazla fiyat farkedeceğini sanmam.

edit: şuan Türkiye'de bu özelliği kullanabilmek mümkün değilmiş zaten.
En son dJ4 tarafından 20-07-2006 04:28 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

ShepneM yazdı:ya ben bunu indirdim ama kişi listem silinmiş açtığımda yoktu liste.. hepsini tekrar eklemem mi gerek??? :(
hayır bu son günlerde birçok kişinin başına geliyo ama böyle birşey söz konusu değil kişi listen hiçbir zaman silinmez kişi listen silinmesi için hotmail hesabının kapanmış olması ve yeniden açılmış olması lazım böyle bir durum söz konusu değilse bu durum o an kullandığın bilgisayardaki bir kullanıcı karmaşasından meydana geliyor hatta silinmediğini ispatlamak için ben sana şuraya login olmanı tavsiye ederim

http://webmessenger.msn.com/

buraya girdiğinde silinmediğini göreceksin

tavsiyem o bilgisayardaki diğer tüm kullanıcı hesaplarını silip (tabi ki bilgisayar sana aitse bunu yap) sadece kullandığın hesapla sisteme girmeyi dene

edit: şuan bi siteden aldığım bilgiye göre messenger ekibi bu hata üzerinde çalışıyormuş birçok kişi bu işten muzdarip durumda fakat dediğim gibi kişi listesi kaybedilmiyor fakat kişisel resimleriniz ve ayarlarınız kayboluyormuş.