Toshiba laptop siyah ekran

Bilgisayarlar hakkındaki genel sorunlar, almak istediğiniz bilgisayarlar v.b.
kenanim
New Friend
New Friend

Toshiba laptop siyah ekran

Mesaj gönderen kenanim »

Laptopumda sorun var açılmaya basliycak gibi oluyor sonra siyah ekran yazılar çıkıyor ama açılmıyor. Orijinal cd kullanarak format atmaya çalıştım oda sonuç vermedi. Lütfen yardım edin çok sinir oldum ekte ekran resimleri var nolur yardımcı olun.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Re: Toshiba laptop siyah ekran

Mesaj gönderen taNGo »

Donanımsal bir sorun görünüyor. Kablo bağlantısını kontrol edin yazıyor uyarıda. Muhtemelen DVD-ROM'unuzun bağlantı kablosunda bir sorun var. Ayrıca BIOS ayarlarınızdan boot sürücüsünün DVD-ROM olarak seçili olduğuna emin olun.
Dreams
kenanim
New Friend
New Friend

Re: Toshiba laptop siyah ekran

Mesaj gönderen kenanim »

Aslında harddisk bağlantısını kontrol ettim sorun yok dvd bağlantı kontrol etmedim ancak pc açılmıyor siyah ekran yazılar vs çıkıyor bende format atmayı denedim orjinal DVd sini kullanarak pc birsüre siyah ekran bekliyor %1 den başlayıp % 100 e kadar birseyler yüklüyor hala siyah ekrekranda iken sonra bi ekran geliyor ülkeler bayraklar vs dil seç diyor dili seçip ileri diyorum birsüre birseyler doluyor sonra tak pc kapanıyor arpa boyu yol katedememisim dvd çalışıyorumu onu anlayamadım ancak standart kurulum format ekranı gelmiyor hani Onar vs hiç yok