Herkes bu aletin peşinde

PlayStation Portable (PSP) konsolları hakkında sorunlar, yorumlar ve tartışmalar. Yeni çıkan oyunlar, güncellemeler v.b.
Kullanıcı avatarı
PsychopathiCaT
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Herkes bu aletin peşinde

Mesaj gönderen PsychopathiCaT »

Herkes bu aletin peşinde!

Resim PlayStation Portable daha ilk günden uzun kuyruklar oluşturdu...

Video oyun meraklıları, Sony'nin piyasaya çıkardığı Play Station Portable'ı satışa çıktığı gün alabilmek için geceyarısı kuyruğa girdi.

Mağaza sahipleri müşteri akınına karşı tedbir alırken ellerindeki Play Station Portable (PSP) stoğu kısa bir süre içinde tükendi.

Play Station Portable yüksek kalite video oyunları ve filmler oynatabilip hafızasında dijital müzik, fotoğraf ve görüntü saklayabiliyor.

9 cm'lik yüksek çözünürlükte renkli ekranı olan ve İngiltere ile birlikte Avrupa'da aynı zamanda satışa çıkan Sony Play Station Portable'ın fiyatı yaklaşık 400 YTL.

Kullanıcılar, kablosuz şebeke sayesinde internete de bağlanarak istedikleri oyunları oynayabiliyorlar.

Sony İngiltere'nin tanıtım müdürü Jonathan Fargher, "PSP için daha önce eşi benzeri görülmemiş bir talep oldu. İnsanlar bu makineye sahip olabilmek için öğle saatlerinden itibaren kuyruğa girdiler" dedi.

Bazı mağazalar önceden aldıkları siparişler nedeniyle PSP'leri daha satışa çıkaramadan tükettiler.

Mağazaların talebi karşılayabilmesi için sürekli stoklarını yenilemesi ile yılbaşına kadar 1 milyona yakın makine satılması bekleniyor.

CnnTurk
[b][glow=blue][color=white][size=67]I Love You...I'll Kill You!!!!~~bUT I LoVe YoU FOrEver~~[/size][/color][/glow][/b]
Kullanıcı avatarı
sametx340
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen sametx340 »

ewet fırsatım olsa bende alırdım
CyClopS and DeNToX

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir