PSP ŞARJ SORUNU

PlayStation Portable (PSP) konsolları hakkında sorunlar, yorumlar ve tartışmalar. Yeni çıkan oyunlar, güncellemeler v.b.
winkl3
New Friend
New Friend

PSP ŞARJ SORUNU

Mesaj gönderen winkl3 »

Arkadaşlar PSP 3001 kullanıcısıyım.Aylardır kullanmadığım için bataryaların ömrü dolmuştu.Yeni batarya almadan önce şarjda biraz kullanmak istedim fakat şarjdayken kapanma sorunuyla karşılaştım daha sonra bataryayı aldığım dükkanda bataryayı test etmek için adam kendi adaptörü ile şarja taktı ve oradada şarj ederken kısa bir süre sonra ışık söndü ve şarj etmemeye başladı aynısını eve geldiğimde benim adaptörümde de yaptı ve bende 2 adaptör var diğeriylede aynısı oluyor sorunun adaptörlerde olduğunu düşünmüyorum o yüzden şarj soketinde olduğunu düşündüm ve yeni soket aldım onu daha bugün kendim taktım fakat yine aynı sorunla karşılaştım sizce bu sorunun kaynağı nedir bir yere göstermeden önce fikrinizi almak istedim.
NOT:batarya yeni olduğu için şarjı yok ve usb kablo ile şarj edemiyorum.Ayrıca batarya takılıyken adaptör takılıyken kısa bir müddet şarj ederken açtığımda şarjı dolu gösteriyor ayarlardan usb şarjı aktif ettiğim halde hiç şarjı olmamasından dolayı sanırım bağlantı olmuyor.