bir beraberliği yada evliligi neler bitirir?

Buyrun geyik muhabbetlerine..
Kullanıcı avatarı
rüya
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

bir beraberliği yada evliligi neler bitirir?

Mesaj gönderen rüya »

arkadaşlar bir beraberlik veya evlilikte birlikteliği ne bitirir bana göre ihanet başka fikirleri olan lütfen paylaşsın
aRaCeLLy

Mesaj gönderen aRaCeLLy »

Bana göre de ihanet..Sonuçta hiç kimse dört dörtlük değildir karşındakini çok seviyorsan onun hatalarını affedebilrsin ama iki kişinin arasına üçüncü sokulduğu zaman o evlilik bitmelidir
Kullanıcı avatarı
re_charge
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen re_charge »

tabiki bitecek kimse okadar zavallı yada aciz diildir.herkesin gururu var.ama evlilikte işler biraz daha farklı bide cocuk varsa onuda düşünmek lazım.farklı davranışlar sergilenebilir
SU ATEŞE GALİPTİR AMA SU Bİ KABA GİRERSE ATEŞ ONU KAYNATIR.YOK EDER..
aRaCeLLy

Çocukları düşünmek lazım gerçekten ama kadın ya da erkek böyle bir şeyi affettiğinde kendine olan saygısı ne duruma gelir?O insanla tekrar hiçbir şey olmamış gibi aynı yastığa baş koyabilir mi?Bence böyle bir şeyi affeden insanın ruh sağlığı bozulur sürekli yaşadıklarını düşünür.Bu belki de çocukları daha da çok yıpratır.Sonuçta çocuklar mutlu huzurlu bir ev ortamında büyümeliler.
Kullanıcı avatarı
re_charge
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

bir hayat yaratılırken yani bir can dünyaya getirilirken bazı şeyleri kabullenmek yada bazı şeyleri aşmış olmak lazım demekki.evlenelim yada cocuk yapalım demek iş diildir.çok kolaydır ama sonuçları ağır..
aRaCeLLy

Hiç bir evlilik aldatılcam mutsuz olcam diye başlamaz ki.Ama hayat bu insana neler getireceği belli olmaz.Ben kendi adıma konuşayım evliyken aldatılırsam ve çocuklarım da varsa ben yine de ayrılırım.Çocuklarımı saygılı bir ortamda büyütmek isterim ben.Aynı zamanda kendimi de düşünmek zorundayım.Öyle bir insanlar ömrümü geçiremem
Kullanıcı avatarı
re_charge
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

konunun özü budur işte.kız evladının kariyere daha çok ihtiyacı vardır.erkek için onemli diildir her yerde çalışabilir.ama hiçbir meziyeti yada mesleği olmayan bir kadının hayatta fazla bi başarısı olmaz.ev hanımı diye geçinen insanlara acıyorum.o yüzden kız evladının tahsili daha önemlidir...
aRaCeLLy

Evet kesinlikle katılıyorum.Ülkemizde birçok kadın ekonomik güvencesi olmadığından dayağa da aldatılmaya da katlanmak zorunda kalıyor.Ona bunları yaşatan adamı terkedemiyor.Baba evine de dönemiyor bir daha kötü gözle bakılacağı için.Bu nedenle kızların kendi ayakları üzerinde durabilmeleri işin okumaları şart
Kullanıcı avatarı
rüya
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen rüya »

her konuda yalan söylemek hatta dogru söylüyorum derkende yalan söylemek böyle bişriyle hayat gitmez ne malum seni seviyom derkende yalan söylüyo belki dimi ya
Kullanıcı avatarı
re_charge
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

bravoo..günün sözü işte buu..