'Tarkan'la düet benim için rüya'

Ana Sayfa'da yayınlanan güncel haberler.
Kullanıcı avatarı
Eternity
Site Admin
Site Admin

'Tarkan'la düet benim için rüya'

Mesaj gönderen Eternity »

Resim'Stir me up' adlı şarkısıyla Avrupa müzik listelerine giren Hadise, Beyaz Show için geldiği İstanbul'da Milliyet'e konuştu. Belçika'da yaşayan Sivaslı şarkıcı, Tina Turner ve Tarkan'la sahneye çıkmak istediğini söyledi

Avrupa'da 'Stir me up' (Kışkırt/canlandır beni) adlı parçasıyla müzik listelerini altüst eden 20 yaşındaki Türk kızı Hadise, Beyaz Show için Türkiye'ye geldi. Şov için bir günlüğüne İstanbul'a gelen Sivaslı Hadise, cuma gecesi yayımlanan programın ardından Belçika'ya döndü. Tarzı, sesi ve fiziği nedeniyle Beyonce ve Jennifer Lopez'e benzetilen şarkıcı, Milliyet'e konuştu.

'Stir me up'ın yakaladığı başarının ardından Türkiye'ye ilk gelişiniz mi?
Şov için ilk kez geliyorum ama her sene akrabalarım için Türkiye'ye uğruyorum. Özellikle Antalya'ya. Dedem, teyzemler, amcalarım hepsi burada. Ben Türkiye'ye âşığım. Buraya gelince kendimi çok rahat hissediyorum. Buradaki insanlar çok sıcak. Yemeklerine hayranım Türkiye'nin. Bütün Türk yemeklerini seviyorum, özellikle güveçteki yemekleri. Oradayken hepsini özlüyorum. Annem de yapıyor ama buradakiler bir başka.

Bu başarıyı bekliyor muydunuz?
Aslında beklemiyordum. Bazen düşünüp hayaller kuruyordum güzel bir hit parça yakalarım diye. Büyük konuşmayı sevmiyorum. 'Stir mu up'ın her yerde çalındığını ve Türkiye'de de bilindiğini duymaya başladım. Duyduğumda şoke oldum, çok güzel bir duygu. Türkiye ile anlaşmalarımız var, 2006 yazına doğru gelip konser vermek istiyoruz. Almanya, Hollanda, Polonya ve Hindistan için konser anlaşmaları yaptık.

Beyonce ve Jennifer Lopez'e benzetiliyorsunuz? Bu isimlerle anılmak nasıl bir duygu?
Çok güzel, ne diyebilirim. Ben Jennifer ve Beyonce'u çok severim; ikisinin de albümleri var odamda, sürekli dinlerim. Jennifer ve Beyonce çok güçlü kadınlar ama ben aynaya baktığımda 'Beyonce gibi olmak istiyorum' demem. Ben Hadise'yim; giyimim ve tarzımla Hadise'yim. Plak şirketim 'Kendi ismini mi yoksa başka bir isim mi istersin?' dedi. Ben Hadise ismini istedim.

Sevdiğiniz Türk şarkıcıları kimler?
Sezen Aksu, Ebru Gündeş, İbrahim Tatlıses, Mustafa Sandal, Yıldız Tilbe var Türkiye'den. Tina Turner, Prince, Christina Aguilera, Alica Keys'i severim ve dinlerim.

Bu isimlerle birlikte aynı sahneyi paylaşmak gibi bir idealiniz, hayaliniz var mı?
Tek hayalim Tina Turner'la tanışmak ve aynı sahneyi paylaşmak. Tarkan'a bayılıyorum, onunla düet benim için bir rüya. Tarkan'ın İngilizce albümünü Belçika'da dinledim. Klibini çekmiş izleyemedim. Tarkan'ın hayranıyım. Türkiye'yi çok seviyorum ve en kısa zamanda konser vermeye geleceğim.

Milliyet
Ninni

Mesaj gönderen Ninni »

ben hiç dinlememmiştim hadiseyi beyazın programında seyrettim.. gerçekten çok güzel bir şarkısı var.. ayrıca banu alkanda ayrı programa konuktu kıskançlıktan komaya girdi banu-manu:) ee tabi deyim yerindeyse fıstık gibi kız hadise:) ilginin kendi üzerinden kayıp hadiseye dönmesi hazmedemedi... hem görüntü hem ses kendinden üstün olunca komplekse girdi banumanu...
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ComiC »

Hakkaten hadise yani ne diyeyim :P Bide ne o murat taş mı ne habire sarkıntılık etti tam oturdu banu :lol:
enjoy the silence..
Kullanıcı avatarı
TheWest
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen TheWest »

güzel şarkıları var hadisenin ilerde daha başarılı olur umarım..
Hayat kızgın boğa ben kırmızı pelerin...