Sevgililer Günü için güzel sözler

Ana Sayfa'da yayınlanan güncel haberler.
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Sevgililer Günü için güzel sözler

Mesaj gönderen taNGo »

14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşıyor... Bu özel gün yaklaştıkça bir çok kişi sevdiğine mesaj göndermek, alınan hediyenin üzerine bir not düşmek, ya da farklı şekillerde sevgisini gösterebilmek için Sevgililer Gününe özel güzel mesajlar ya da Sevgililer Günü için güzel sözler araştırmaya başladı.

Sizin için derlediğimiz birbirinden değişik ve güzel Sevgililer Günü sözlerini yazının devamında bulabilirsiniz...

Resim

İşte birbirinden ilginç ve güzel Sevgililer Günü Mesajları ;

- Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni sevmeye devam edeceğim. Sevgililer günün kutlu olsun !
- Sana dalgalardan kalem yaptım ve kıyıya seni seviyorum yazdım, sen de inandın değil mi? Sen delisin, seni sevmedim, sana bağlandım sana taptım.
- Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana "Sevgilim!" diyebildiğim için kendimi çok şanslı görüyorum.
- Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var... Sevgililer günümüz kutlu olsun !
- Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır... Nice sevgililer günlerine minik bebeğim.
- Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin. Sevgililer günün kutlu olsun.
- Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki.
- Sen güneşin doğduğu, karanlığın bittiği yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin. Sevgililer günün kutlu olsun !
- Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Eskiler böyle der. Gökkuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti... En değerli hazinemsin benim, canımsın. Sevgililer günümüz kutlu olsun.
- Seni ne kadar sevdiğimi merak ediyorsan, yağan yağmurun her damlasını tutmaya çalış, tutamadığın her yağmur damlası kadar seviyorum seni...

DİĞER SEVGİLİLER GÜNÜ MESAJLARI İÇİN TIKLAYIN

Tüm sevenlerin 14 Şubat Sevgililer Günü kutlu olsun.
Dreams