YDS 3. Dönem Sınav Sonuçları

Yazar: »


Haberler forumunda bulunan YDS 3. Dönem Sınav Sonuçları konusunu görüntülüyorsunuz...

Ana Sayfa'da yayınlanan güncel haberler.

YDS 3. Dönem Sınav Sonuçları

Mesajgönderen taNGo » 12-12-2018 16:33

Yabancı Dil Seviye Tespit Sınavı sonuçları (YDS) ÖSYM'nin web sitesinde açıklandı.

Resim

2 Aralık 2018 tarihinde düzenlenen 2018-YDS/3. Dönem Sonuçları ÖSYM'nin web sitesinde açıklandı. Adaylar, ÖSYM'nin https://sonuc.osym.gov.tr adlı web sayfasından aday şifreleri ve TC Kimlik numaraları ile sonuçlara bakabilecek.

YDS 3. Dönem Sınav Sonuçları için tıklayın

YDS sınavı ne için yapılır?
Lisans, yüksek lisans, doktora, KPSS Öğretmenlik gibi sınavlarda kullanmak, kamuda dil tazminatı almak, yurt dışı üniversitelerde okuyup Türkiye'de denklik almak için yapılan Yabancı Dil Seviye Tespit Sınavı; farklı bir karar alınmadıkça İlkbahar ve Sonbahar dönemleri olmak üzere ÖSYM tarafından yılda iki kez düzenlenmektedir.

Bu yıl ÖSYM tarafından alınan bir kararla 2018 yılı YDS sınavı İlkbahar, Sonbahar ve Kış dönemleri olmak üzere 3 kez yapılacağı açıklanmıştı.
Dreams
Paylaş:
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
 
Mesajlar: 3948
Kayıt: 23-06-2003 20:54
Konum: Geriden

Dön Haberler

  • Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.

cron