Saatler geri alınacak mı? Kış saatine geçilecek mi?

Yazar: »


Haberler forumunda bulunan Saatler geri alınacak mı? Kış saatine geçilecek mi? konusunu görüntülüyorsunuz...

Ana Sayfa'da yayınlanan güncel haberler.

Saatler geri alınacak mı? Kış saatine geçilecek mi?

Mesajgönderen taNGo » 26-09-2018 11:20

2016 yılından beri elektrikten tasarruf etmek ve gün ışığından daha fazla yararlanmak amacıyla uygulanan sürekli yaz saati uygulaması bu yıl da devam edecek mi?

Resim

Son iki yıldır Resmi Gazete'de yayınlanan kararnameler ile birer yıl uzatılan sürekli yaz saati uygulamasının bu yıl da devam etmesi ve bir yıl daha uzatılması bekleniyor. Geçen yıl Resmi Gazete'de yayınlanan kararname ile sürekli yaz saati uygulaması 28 Ekim 2018 tarihine kadar 1 yıl daha uzatılmıştı. Bu yıl herhangi bir kararname yayınlanmazsa 28 Ekim 2018 tarihinde, saatlerin gece 04:00'da 1 saat geri alınmasıyla kış saati uygulamasına geçilecek. Ancak, Resmi Gazete'de yayınlanacak yeni bir düzenleme ile kış saatine geçilmeyeceği düşünülüyor.
Dreams
Paylaş:
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
 
Mesajlar: 3948
Kayıt: 23-06-2003 20:54
Konum: Geriden

Dön Haberler

  • Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.