Yüksek Öğretim Kurumları (YKS) sınavı ne zaman?

Yazar: »


Haberler forumunda bulunan Yüksek Öğretim Kurumları (YKS) sınavı ne zaman? konusunu görüntülüyorsunuz...

Ana Sayfa'da yayınlanan güncel haberler.

Yüksek Öğretim Kurumları (YKS) sınavı ne zaman?

Mesajgönderen taNGo » 19-10-2017 16:08

Daha önceleri YGS ve LYS olarak bilinen üniversiteye giriş ve yerleştirme sınavının yeni adı Yüksek Öğretim Kurumları (YKS) sınav tarihleri belli oldu.

Resim

Peki YKS sınavı ne zaman yapılacak?
Yüksek Öğretim Kurumları (YKS) sınavı 23 - 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak. Sınavlar aynı gün toplam iki oturumdan oluşacak. Cumartesi sabah oturumunda Temel Yeterlilik Testi (TYT) sınavı yapılacak, öğleden sonra sınavın ikinci oturumu yapılacak. Pazar günü ise Yabancı Dil Sınavı yapılacak.
Dreams
Paylaş:
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
 
Mesajlar: 3945
Kayıt: 23-06-2003 20:54
Konum: Geriden

Dön Haberler

  • Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.

cron