2011 LYS başvuruları ertelendi

Yazar: »


Haberler forumunda bulunan 2011 LYS başvuruları ertelendi konusunu görüntülüyorsunuz...

Ana Sayfa'da yayınlanan güncel haberler.

2011 LYS başvuruları ertelendi

Mesajgönderen taNGo » 24-04-2011 19:34

Resim İlk başta 18-27 Nisan 2011 tarihleri arasında yapılacağı duyurulan ve daha sonra ertelenerek 25 Nisan 2011 tarihinde başlaması planlanan 2011 Lisansüstü Eğitim Sınavı (LYS) başvuruları tekrar ertelendi.

YGS sınavı sonrası ortaya çıkan şifre iddiaları nedeniyle sınav sonuçlarının henüz açıklanmamış olması LYS başvurularının ileri tarihe ertelenmesine neden oldu. ÖSYM'nin internet sitesinden yapılan açıklamada; 2011 LYS başvurularının 2011 YGS sınav sonuçlarının açıklandığı andan itibaren başlayacağı ve adayların başvurmalarını sağlayacak kadar süre uzatılacağı bildirildi.


2011 YGS Sonuçları

2011 YGS sonuçları ile ilgili de ÖSYM'nin internet sitesinden yapılan açıklamada özet olarak; 27 Mart 2011 tarihinde yapılan Yükseköğretime Geçiş Sınavı'nın (YGS) değerlendirme çalışmalarının tamamlandığı; sınav sonrası kamuoyunda dolaşan iddaların Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından tüm boyutları ile araştırıldığı ve başsavcılığın araştırmaları tamamlandığında ise YGS sonuçlarının açıklanacağı bildirildi.

Konu ile ilgili ÖSYM duyurusunun tamamı için: http://www.osym.gov.tr/belge/1-12495/20 ... -2011.html
Dreams
Paylaş:
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
 
Mesajlar: 3948
Kayıt: 23-06-2003 20:54
Konum: Geriden

Dön Haberler

  • Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.