2011 SBS başvuruları başladı

Yazar: »


Haberler forumunda bulunan 2011 SBS başvuruları başladı konusunu görüntülüyorsunuz...

Ana Sayfa'da yayınlanan güncel haberler.

2011 SBS başvuruları başladı

Mesajgönderen taNGo » 08-03-2011 10:45

Resim İlköğretim 7 ve 8. sınıflar için yapılan Seviye Belirleme Sınavı (SBS) için başvurular dün başladı.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan Seviye Belirleme Sınavı için başvurular, 07 Mart 2011 - 25 Mart 2011 tarihleri arasında yapılacak. Başvurular için, sınav başvuru kılavuzunda belirtilen bankalara öğrencinin T.C. kimlik numarası ile birlikte başvurularak 10 TL sınav ücreti yatırılacak.


2011 SBS tarihleri

2011 yılında Seviye Belirleme Sınavı 8. sınıflar için 04 Haziran 2011 Cumartesi günü, 7. sınıflar içinse 05 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak.

Sınavlarla ve başvurularla ilgili daha ayrıntılı bilgilere Milli Eğitim Bakanlığı'nın http://www.meb.gov.tr ve http://oges.meb.gov.tr internet adreslerindeki e-başvuru kılavuzundan ulaşılabilinecek. Okul yönetimlerinin de kılavuzdaki bilgiler için velilere ve öğrencilere rehberlik edeceği bildirildi.
Dreams
Paylaş:
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
 
Mesajlar: 3945
Kayıt: 23-06-2003 20:54
Konum: Geriden

Dön Haberler

  • Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.

cron