Türkiye Forum 1 Yaşında!

Ana Sayfa'da yayınlanan güncel haberler.
Kullanıcı avatarı
Eternity
Site Admin
Site Admin

Türkiye Forum 1 Yaşında!

Mesaj gönderen Eternity »

ResimTam 1 sene evvel bugün bir çocuğumuz oldu, sitemiz kimi zaman zorluklar çekilsede sizlerin beğenisine sunuldu ve o günden bugüne dek hep daha iyisi için uğraştık ve uğraşmaya, çalışmaya devam edeceğiz. Bizler için oldukça önemli olan bugünü bizlerin buralara gelmesine katkısı olan siz üyelerimizle paylaşmak son derece mutluluk verici. Tamamen amatör bir ruhla hep ilk günkü gibi emek vererek ve elimizden geldiğince profesyonel davranarak sizlerin daha güzel ortamlarda paylaşımlarda bulunmanıza çabalamaya devam edeceğiz.

Bu güzel günün anısına burada bizlerle beraber olan tüm üyelerimize teşekkür ederiz.
Kullanıcı avatarı
LogoN
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen LogoN »

Allah nice yaslara erdirsin :)
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

Nice yıllara! Domain alışımızı kutlamıştık.Şimdide en önemlisi olan forumumuzun açılışını kutluyoruz.Yanımızda olan herkese teşekkür ederiz [ resmi görüntülemek için tıklayın ].

Özel Teşekkürler:
Forumu yaparken yanımda olan ve bana destek veren Senelerdir yanımda olan ve beni yalnız bırakmayan (hastanedeki zamanları hariç) kankim Eternity' ye, Benden sevgisini hiç esirgemeyen ve arada kavga edip tartışsakta (olur böyle şeyler sevgililerin arasında) senelerdir yanımda olan (bazı durumlardan görüşemediğimiz ve üzüldüğümüz zamanlar olsa bilse) tek sevgilim, hayatımın anlamı Prenses' e, Forum için tüm çabaları gösteren, en başından beri gayret eden, net ve org uzantılı domainleri alarak sitemize renk katan kilahmet'e ve şu anda aramızda olmayan matiLda'ya, ayrıca vatani görevini yaptığı için yanımızda olmayan orlando arkadaşıma özellikle teşekkür ederim.
Dreams
Kullanıcı avatarı
MARTI
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen MARTI »

Ben de böylesi güzel bir ortami olusturdugunuz icin, o güzel ve verimli emekleriniz adina ayri ayri hepinize tesekkürlerimi sunuyorum..

Nice yillara :)
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ComiC »

İyiki kurmuşunuz bu forumu :lol:

Eski mesajlara filan bakıyorumda ben daha buraları bilmeden önce de foruma bayağa emeği geçen üyeler varmış. Onları da tekrar görebilse keşke :) Tekrardan Thanx

Hadi hep beraber;

Hapy Börtdey Türkiye Forummmm
Hapy Börtdey Hapy Börtdey;

Bu sitenin Adminleri Tango ve Eternity, ve ayrıca Moderatörlerine sonsuz saygılar
enjoy the silence..
Kullanıcı avatarı
SenSei
Fast Friend
Fast Friend

TurkiyeForum Bir Yasinda

Mesaj gönderen SenSei »

Forumumuzun Açıldığı 23 Haziran 2003 tarihinden bu yana tam 1 yıl geçti.
Tum TurkiyeForum da calisan arkadaslarimiza tesekkur ederiz. Yaptiklariniz ve boyle guzel bir forum karsimiza getirdiginiz icin cok tesekkurler. Elleriniz dert gormesin ve nice mutlu yillara..

Happy Birthday TurkiyeForum
[color=#bf0000][i]Touched By An Angel[/i][/color]
[img]http://www.online-english.net/pics/rose2.JPG[/img]
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

Bende başta taNGo ve Eternity olmak üzere forumda emeği geçen herkese, şuan aramızda olan ve olmayan tüm üyelerimize, moderator'lerimize teşekkürlerimi ve saygılarımı sunarım. Hep beraber nice mutlu yıllara dileğiyle ...

İyiki doğdun iyiki varsın TürkiyeForum
Kullanıcı avatarı
CrAzY_ChAtLaX
Fast Friend
Fast Friend
İletişim:

Mesaj gönderen CrAzY_ChAtLaX »

SeLamss..

Bu Foruma Kayit oLaLi 10 - 11 ay oLdu ama Peq MesaJ Atamadim.
1. YiLinis KutLu oLsun Umarim Daha Nice GuseL Yillar Gecirmeq DiLegi iLe Herkese Tesk.
[img]http://members.lycos.co.uk/kapadokyalifaruk/chatlax.gif[/img]
Kullanıcı avatarı
ress
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen ress »

düşüncelerin rahatça ve özgürce sunulabileceği, seviyeli bir mekan yarattıkları için forumda emeği geçen tüm arkadaşlarımı kutlar, forumun ileride daha çok ses getireceği inancıyla kendilerine teşekkür ederim.
uzak yakın çizgisini aşarak ülkeler ve şehirler arasında da sıcak dostluklar kurmamızı sağlayan foruma ve forumu biçimlendiren değerli arkadaşlarımızın şerefine kaldırıyorum kadehimi...
tebrikler...
[color=green]papatyaların narince savrulduğu...
kelebeklerin özgürce uçtuğu...
rüzgarın hafifce ıslık çaldığı günde...
gözlerimde çiğ tanesi ıslaklığı...[/color]
Kullanıcı avatarı
Nefret
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
Konum: At izi it izine karıştı mı bende anında araziye karışırım
İletişim:

Mesaj gönderen Nefret »

zaman cok cabuk gecmis nice yillara
Emek verildikçe,özlemi çekildikçe ve de hasreti çekildikçe büyüyen birşeydir aşk.