Fenerbahçe - Galatasaray

Ana Sayfa'da yayınlanan güncel haberler.
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Fenerbahçe - Galatasaray

Mesaj gönderen taNGo »

ResimSTAT: Şükrü Saracoğlu, SAAT: 19.00, HAKEM: Cüneyt Çakır, TV: Lig TV - Naklen

Hocaların karnesi

Daum ile Gerets, ezeli rekabette 4. kez birbirlerine rakip olacaklar. Alman hoca oynanan üç maçın ikisinde galibiyet yüzü görürken, bir maçta Belçikalı teknik adam sahadan zaferle ayrıldı. Fenerbahçe, Daum yönetiminde toplam 13 derbi maçta 6 galibiyet, 4 yenilgi, 3 beraberlik aldı. Gerets ise Galatasaray'ın başında 5 derbi maça çıktı. 2 galibiyet, 2 yenilgi elde etti.

Başkanların karnesi

Galatasaray, Özhan Canaydın'ın kulüp başkanlığı döneminde, Fenerbahçe ile 11. kez karşılaşacak. Canaydın, 10 derbide 4 galibiyet, 5 yenilgi, 1 beraberlik gördü. Aziz Yıldırım döneminde ise Fenerbahçe, Galatasaray ile 22 kez karşı karşıya gelirken, bu karşılaşmalardan 8'ini kazanabildi. Sarı - lacivertliler 8 yenilgi ve 6 beraberlik alırken, toplam 31 gol atıp, 35 gol yedi.

Kadrolar:

Fenerbahçe
Rüştü
Ümit
Luciano
Önder
Deniz
Tuncay
Aurelio
Appiah
Anelka (M.Yozgatlı)
Alex
Nobre

Galatasaray
Mondragon
Cihan
Song
Tomas
Ergün (Ferhat)
Hasan Şaş
Saidou
Iliç
Ayhan
Necati
Hakan

SAKATLAR: Kemal (F.Bahçe), Ümit Karan, Orhan, Yalçın (G.Saray)

Milliyet
Dreams
Kullanıcı avatarı
safakkaygusuz
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen safakkaygusuz »

bir galatasaraylı olarak centilmence bir maç olur inşallah diyorum.dostluk içinde geçer.iyi olan kazansın..
Kimse sana senden iyi öğüt veremez. Cicero
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

Geçmiş olsun, maç bitti.Ama bu kadıköyde fenerbahçe stadında, karşı takımın taraftarlarını ezik görerek, koca stadın küçük bir bölümünü karşı takımın taraftarlarına vermeye devam ettikleri takdirde, daha çok maç kazanır fenerbahçe.

Hep söylerim fenerbahçenin kazanmasındaki tek etken Şükrü Saraçoğlu stadıdır.
Dreams
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

Çağımızın kuralı abi artık bazı şeyler psikolojik savaşla kazanılıyor Fenerbahçe bu işte çok başarılı böyle maçlardan önce Fenerbahçe adına birsürü söylenti çıkıyor hepsinin sonucunda Fener karlı çıkıyor çok güzel hedef şaşırtıyorlar, helal olsun diyeyim ne diyeyim adamlar her cepede savaşı biliyorlar çünkü Galatasaray'ı sahada kimsenini yenemeyeceğini o yüzden işi sahaya bırakmıyorlar :: Hani bir başlıkta benzetmiştiler ya Amerika'ya aynen öyle kontrol onlarda bunu kabul etmek lazım Galatasaray'lı olarak tek sevindiğim şey Fenerbahçe'nin en şanlı zamanında Galatasaray'ın en kötü zamanını yaşamasına rağmen Fenerbahçeye şampiyonlukta sonuna kadar kafa tutabilmesi bakın öteki takımlar en az 30 puan uzağımızda. Fenerbahçe, Galatasaray iki büyük takım ikisininde büyüklükleri burada ama Fener bu aralar belden aşağı çalışıyor.
82gokhan

Mesaj gönderen 82gokhan »

dJ4 yazdı: Galatasaray'lı olarak tek sevindiğim şey Fenerbahçe'nin en şanlı zamanında Galatasaray'ın en kötü zamanını yaşamasına rağmen Fenerbahçeye şampiyonlukta sonuna kadar kafa tutabilmesi bakın öteki takımlar en az 30 puan uzağımızda. Fenerbahçe, Galatasaray iki büyük takım ikisininde büyüklükleri burada ama Fener bu aralar belden aşağı çalışıyor.
yanlış düşünüyorsun arkadaşım... geçmiş lig puanlarına bakarsan o 30 puan geride diye söylediğin takımlar şampiyon olurken fenerbahçe 30 puan gerideydi... :mrgreen:
Kullanıcı avatarı
Gürz
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Gürz »

objektif olmak gerekli, dün akşamki maç gösterdiki ; Vestel MAnisa spor , GS dan ve BŞK tan daha iyi bir takım :-) ...

gerçekler acıdır , ligde acıdır :)
Kullanıcı avatarı
zeynep_1114
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen zeynep_1114 »

Vestel'in fenerbahçeyi yenmesi üç büyüklerden daha iyi olduğunu göstermiyor o maç tam performansını gösteremedi fenerbahçe vestel daha iyiydi evet...ama sadece o maç için bunu genellemek yanlış . ben bir fenerli olarak fenerin galatasaraydan daha iyi olduğunu (dünkü maç ve diğer gs-fb derbileri baz alınınca) düşünmüyorum. stadın vermiş olduğu psikolojik baskı ve galatasaray'ın Fener karşısına adeta 'korkarak ','dizleri titreyerek' çıkması bu korkaklığında performansını büyük ölçüde etkilemesi fenerin farklı galibiyetinin en büyük sebebi bence..
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

Fanatik bir taraftar aşık gibi sanırım, ömür boyu gözleri kör oluyor, hani bir araştırma çıkmıştı ya keşke sevgililerinize de bu kadar bağlı olsanız ;)
Kullanıcı avatarı
kingarthur
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen kingarthur »

ben fenerbahçeli olmakla beraber pekte koyu bir fanatik değilim ama galatasarayı yenince enteresan bir zevk ve haz duyuyorum. Bu psikopatça bişi sanırım :D
Ey Aşk! Üzülerek söylüyorum ki; Bu insanlar seni haketmiyor...

[img]http://img149.imageshack.us/img149/783/163zb.jpg[/img]
Kullanıcı avatarı
Zen
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Zen »

fenerbahceliyiz (baba zoruyla) fanatik degilim, daha otesi hic mac izlemem bile ama galatasaray' i yenince inanilmaz seviniyorum :D sebebi nedir bilinmez... Galatasaraylilarin Fenerbahceyi cok kucuk gormesine dayanamiyorum heralde, ne de olsa takimimiz :D
What the eyes see is knowledge, what the heart knows is certainty.