Youtube TV nasıl abone olunur?


Haberler forumunda bulunan Youtube TV nasıl abone olunur? konusunu görüntülüyorsunuz...
Ana Sayfa'da yayınlanan güncel haberler.

Youtube TV nasıl abone olunur?

Mesajgönderen taNGo » 01 Mart 2017, 13:56

Youtube, kendi bünyesinde belirli bir abonelik ücreti karşılığı Dünya çapındaki bazı TV kanallarını canlı olarak izleme olanağı sunan yeni platformu Youtube TV'yi yakın bir zamanda kullanıma sunmayı planlıyor.

Resim

İlk etapta sadece Amerika Birleşik Devletleri'nde kullanıma sunulması planlanan Youtube TV'ye abone olmak için kullanıcılardan aylık olarak ücret alınacak. Tıpkı uydu yayınları gibi canlı TV izleme olanağı sunacak bu hizmet sayesinde, Youtube'a giriş yapılabilen bilgisayarlar, tabletler, cep telefonları, akıllı televizyonlar v.b. yerlerden canlı TV izlenebilecek. Bu da demek oluyor ki; akıllı televizyonların kullanımının artmaya başladığı bulunduğumuz zamana bakıldığında uydu yayınları yakın bir gelecekte tarihe karışabilir.

Youtube TV'ye abone olmak için http://www.youtube.com adresindeki yönergeleri takip etmek gerekiyor.
Dreams
Paylaş:
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
 
Mesajlar: 3612
Kayıt: 23 Haziran 2003, 19:54
Konum: Geriden

Dön Haberler

  • Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.