Reklam Alanı
Zaman: 23 Temmuz 2014, 02:36

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Eğer sitemizi ilk kez ziyaret ediyorsanız, lütfen Kurallar ve Sıkça Sorulan Sorular sayfalarımızı okuyunuz. Forumlarımıza mesaj gönderebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir. Forumlarımızdaki mesajları görüntülemek için forumlar sayfamızdan istediğiniz forumu seçip ziyaret edebilirsiniz.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 18 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 20 Temmuz 2005, 16:53 
Slow Friend
Slow Friend
Kullanıcı avatarı

Burdaki yazıları okumadan önce tekrar düşünün derim. Hepsini okuduğunuz takdirde psikolojik bozukluklar yaşamanız muhtemeldir. Gerçek veya yalan olduğunu tartışmayın.[Seçerek ekleyeceğim, gerçeklik payı olmayanları bu bölüme eklemeyeceğim.] Bunlar yaşayanların ağzından anlatılmıştır. Kesinlikle rivayet değildir. Şu an hiçbir sitede bu hikayeler bulunmamaktadır [%80 i]. Kendi arşivimden ekliyorum. 2-3 Sene önce açık olan bir siteden almıştım. Tabi artık kapalı site :-)

düzenleme: kaynakları kaybettim , buluncaya kadar yeni hikaye eklenmeyecektir.

Paylaş:

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 20 Temmuz 2005, 16:56 
Slow Friend
Slow Friend
Kullanıcı avatarı

1) "selam dostlar, bundan 7 sene önce cok sevdiğim dedemizi kaybetmiştik. acımı size anlatamam. evimizde akvaryumumuz vardı ve dedem balıklarla ilgilenmeyi cok severdi. hastalığından dolayı uzun süre bizde akvaryumun bakımıyla ilgilenememiştik ve akvaryum gerçekten baya pislenmiş balıklar yaşama savaşı veriyordu. anlatmak istediğim dedemin öldüğü gün gece yattık ve sabah cok erken kalkmıştım. inanmıyacaksınız akvaryum sanki çeşmeden akan gibi tertemiz ve balıklar çok hareketliydi. hemen ailemide uyandırdım ve onlarda çok şaşırdılar. BUNUN BİR AÇIKLAMASI VARDIR MUTLAKA!!! "

2)"Başımdan gecen ve hala benimde etkisinde olduğum bir olayı sizlerle paylaşmak istiyorum. Geçen sene yani ben 18 yaşımdayken bir arkadaşın evinde toplanıp içki içmeye karar verdik. Arkadaşın babasıda vefat etmişti ve öleli daha 4 - 5 ay oluyordu. Arkadaşımın babası haluk amca hacca gidip gelmiş hacı bir adamdı. Oğlu ilker ise hiç ona çekmemişti. Neyse biz o gece içkileri aldık ve onlara gittik. Bize yatacağımız odaları gösterdi. Yer yetmemiş ve bir kanepede 2 kişi yatmak zorunda kalmıştık. Neyse akşam oldu bende evi gezerken bir oda gördüm. Bomboş iki kişilik bir yatak vardı. İlkere "Burda niye yatmıyoruz" dedim... O da "orası babamın öldükten sonra hiç kimse yatmadı öyle düzeltilmiş şekilde durur" dedi.
Neyse saat 1 civarı falan evde içkimiz bitti ilker - metin ve apo içki almaya otogara gitti bende evde yanlız kaldım. Sadece bir şişe viskimiz kalmıştı. Bi ara sızmışım 4 - 5dk sonra bir kapı çarpmasıyla uyandım.Heralde ilkerler geldi diye düşündüm. Ama kimse yoktu evde. Önümde duran viski şişesi ise kayıptı. Evin içinde acaba nereye koydum diye aramaya başladım ama yoktu. En sonunda babasının odasının kapısını zorladım ama açamadım. Sonra ilkerle geldi. Bende şişeyi kaybettiğimi ve sesler duyduğumu söyledim ve babasının odasını neden kilitlediğini sordum. O da " ben bir şey yapmadım oğlum açıktır" dedi. Sonra kapıyı açmayı çalıştı ama o da yapamadı. Neyse biz tornavidalarla kapıyı açtık. Ve o şok edici sahne gözlerimizin önündeydi. Yatak bozulmuştu sanki içine biri yatıp çıkmıştı ve yerde kırık bir viski şişesi vardı. Ben hemen 2 adım geri çekildim. İlker sadece 1 cümle söyleyebildi."ÖZÜR DİLERİM BABA""

3) SEVGILI ARKADASLAR BENIM HIKAYEM BENI HALA URPERTEN BI HIKAYE ....
ben sehırler arası yolcu tasıyan özel bır firmada muavinim isden ayrılmıştım vede cok canım sıkılıyodu evde babamla hep kavga ediyoduk gece yattıgımda rüyamda baska bır firmada ışe basladıgımı gordum sabah uyandıgımda dışarıya çıktım arkadaslarla gezdık öğlen 3:30 civarı eve geldim tam o sırada tlf caldı arayan benım ayrıldıgım otobüsün şöförüydü ve saat 5 de antalya seferimizin oldugunu söyledı ve benı tekrar ışe çağırda tabi bende hemen hazırlıklarımı gördüm ve saat 4'de oto garda oldum neyse yola cıktık G.antepe girip yolcularımızı aldık ve cıktık antep cıkısında ben onde oturuyodum ve kaptan benden kalkıp cay kahve servisi yapmamı istedı ben servisi yaparken gözüm birden cama takıldı sanki simsiyah bi şey otobüsü sarmıştı tam o sırada önümüzde seyır halinda olan bır kamyona arkadan vurduk tam bir kıyamet günü gibiydi şöför direksıyonu kırdı şarampole yuvarlandık araba mahvolmus bir haldeydi yolcuların cığlığı hala kulağımdan gitmiyo şöför direksiyonla konsol arasında sıkışmıştı çıkartık bende hiç bir şey yoktu ama kendimi rüyada sanıyodum sankı ben yasıyorum ama aklım yerinde değil gibiydi neyse şöför hastanede öldü
tarih: 18 5 2002 mayıs saat 8:30 firma ___

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 21 Temmuz 2005, 11:29 
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
Kullanıcı avatarı

Bunları okuyunca (tam okumadım ama :)) aklıma posta'daki yazılar geldi. Alanlar bilir yaşanmış hikayeler altında saçmasapan yazılar. Dikkat edin hepsinde aynı tarz bir anlatma var. Aynı kişinin uydurup uydurup yazdığı çok belli. Senin konuyla çok bi alakası yok ama aklıma geldi.. :)

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 22 Temmuz 2005, 03:39 
New Friend
New Friend
Kullanıcı avatarı

bencede sanki uydurmaymış gibi geliyor hikayeler. insanoğlunun hayal gücünün ortaya çıkardığı şeyler bunlar...

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 22 Temmuz 2005, 11:55 
Fast Friend
Fast Friend
Kullanıcı avatarı

hayal gücü
süper bişi
ama bence daha hoş hikayelerde kullanın bunları

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 22 Temmuz 2005, 12:02 
Fast Friend
Fast Friend
Kullanıcı avatarı

:-)

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 25 Temmuz 2005, 22:14 
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
Kullanıcı avatarı

yüklenmeyin adamcağıza paylaşmaya çalışmış işte...

paylaşımın için sağol...

Bu nice okumaktır?

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 25 Temmuz 2005, 22:33 
Fast Friend
Fast Friend
Kullanıcı avatarı

sadece yorum...

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 25 Temmuz 2005, 22:55 
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
Kullanıcı avatarı

olsun en başta demiş yorumlamayın diye

Bu nice okumaktır?

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 25 Temmuz 2005, 23:00 
Fast Friend
Fast Friend
Kullanıcı avatarı

yorumladık işteee

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 18 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Benzer başlıklar
 Başlıklar   Yazar   Cevaplar   Görüntüleme   Son mesaj 
Bu başlıkta daha yeni okunmayan mesaj yok. Yaşanmış Esrarengiz Bir Olay

[ Sayfaya gitSayfaya git: 1, 2, 3, 4, 5 ]

Jedi

40

29605

19 Mayıs 2008, 10:55

GooqLe Son mesajı görüntüle

Bu başlıkta daha yeni okunmayan mesaj yok. Gerçek mi İllüzyon mu?

evren

7

4766

16 Kasım 2011, 15:45

busem85 Son mesajı görüntüle

Bu başlıkta daha yeni okunmayan mesaj yok. korku gerçek bişi mi

withoutgirls

3

2156

06 Temmuz 2005, 17:10

withoutgirls Son mesajı görüntüle

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Yeni konular Yeni konular Site haritası Site haritası

© 2003, 2014 Türkiye Forum | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Geçerli XHTML | CSS | Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye
phpBB SEO

Reklam Alanı

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.