Sagopa Kajmer sevenler buraya

UYARI: Hiç bir sanatçıya veya kişiye ait MP.3 ve benzeri müzik dosyaları ya da linkleri yayınlamak ve paylaşmak yasaktır.
Sevdiğiniz şarkılar, yeni çıkan albüm tanıtımları, sevdiğiniz yerli ve yabancı sanatçılar hakkında yorumlar.
CaGLa2

Mesaj gönderen CaGLa2 »

sagopayi bende severim... yardımı olabilir ama cezanın hakki bence...
Kullanıcı avatarı
aaKe
R.Ö.Y. 2. Etap Şampiyonu
R.Ö.Y. 2. Etap Şampiyonu

Mesaj gönderen aaKe »

Ona yardım denmez Ceza'nın o albümündeki bütün altyapıyı Sagopa hazırladı.Ama kendisi para görüp değişmedi underground kaldı.Popçularla düet yapıp reklamlarda oynayamaz mı Sagopa tabi ki oynar istese çoktan yapmıştı bütün bunları.(gerçi Gora filmine müzik yapmıştı ama olsun)Fakat o zaman savunduğu şeyleri bir kenara atmış olur.Sagopa artık kendi tarzını rayına oturttu (Pesimist Rap) ve ilerliyor ekibi Kuvvetmira ile...
[size=75][color=grey][b]I found her...[/b][/color][/size]
Kullanıcı avatarı
ShepneM
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ShepneM »

bende seviorum kendisini acaip küLtürLü bi adam $arkıLarında 1 tane biLe bo$ Laf yok bu kadar saçma sapan $arkının içinde gerçekten dinLEnmesi gereken bi ki$i...
Kullanıcı avatarı
Khes
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Khes »

şan şöhret cezanın hakkı bile olsa rap müzikte reklam yapıp kendini ön plana çıkartmak hiçte hoş değil ceza bağlı olduğu zinciri kopardı artık yanında sadece şöhret olmak isteyen rapci bozuntuları ve isim duyurmak isteyen yoldaşları var yani bana göre ceza bitik sadece eski parçalarını dinlerim (ara sıra) ama Sagopa ve ekibi Kuvvetmira Bir Numara Bence
[size=117][color=red][b]Yurtta Sulh Cihanda Sulh[/b][/color][/size]
Düşmezse düşmesin yakamızdan ölüm;
Bizimde dünyamıza sabah olacak gülüm!
O güzel gülüşüne bir kurşun sıksada ölüm
Unutma umuda kurşun işlemez gülüm
Kullanıcı avatarı
aaKe
R.Ö.Y. 2. Etap Şampiyonu
R.Ö.Y. 2. Etap Şampiyonu

Mesaj gönderen aaKe »

Sagopa'nın parçalarını düz yazı gibi okuyunca da anlamlı ve bir bütünlük olduğu belli oluyor aralara saçma ve alakasız şeyler sokuşturmuyor kafiye olsun diye.Zaten adam Fars dili ve edebiyatı mezunu.Gerçekten kulak verip dinlendiği zaman bir şeyler anlattığı anlaşılıyor.
[size=75][color=grey][b]I found her...[/b][/color][/size]
Kullanıcı avatarı
ibryapici
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen ibryapici »

Khes yazdı:Araştır türkçe rap dinlemeyi seviyosan tabiki
kardes ben muzik dinlemeyi sevmem ki arda sırada slow music dinlerim o kadar

cok yogunum zaten geceleri zor fırsat buluyom foruma girmyee eger gusel diyosanız öledir
Karanlık Aydınlıktan, Yalan Doğrudan Kaçar.
Güneş Yalnızda Olsa Etrafa Işık Saçar.
Üzülme Doğruların Kaderidir Yalnızlık.
Kargalar Sürüyle Kartallar Yalnız Uçar.
CaGLa2

Mesaj gönderen CaGLa2 »

Khes yazdı:şan şöhret cezanın hakkı bile olsa rap müzikte reklam yapıp kendini ön plana çıkartmak hiçte hoş değil ceza bağlı olduğu zinciri kopardı artık yanında sadece şöhret olmak isteyen rapci bozuntuları ve isim duyurmak isteyen yoldaşları var yani bana göre ceza bitik sadece eski parçalarını dinlerim (ara sıra) ama Sagopa ve ekibi Kuvvetmira Bir Numara Bence

sagopaya sözüm yok ama abi ceza bitik değil
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ComiC »

en iyi bildiğim şarkısı s..tirin gidin. Onun dışında bide yeni albümündeki şarkıları dinlemiştim. Birde neyim var ki rapten gayri.. Fena değil her ne kadar tarzım olmasada. Birde ceza var. napıyor bu aralar belli değil en son elinde lolipop zırlıyordu. Eski şarkılarını dinlerim bende onun
Kullanıcı avatarı
Khes
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Khes »

CaGLa2 yazdı:
Khes yazdı:şan şöhret cezanın hakkı bile olsa rap müzikte reklam yapıp kendini ön plana çıkartmak hiçte hoş değil ceza bağlı olduğu zinciri kopardı artık yanında sadece şöhret olmak isteyen rapci bozuntuları ve isim duyurmak isteyen yoldaşları var yani bana göre ceza bitik sadece eski parçalarını dinlerim (ara sıra) ama Sagopa ve ekibi Kuvvetmira Bir Numara Bence

sagopaya sözüm yok ama abi ceza bitik değil

Ceza bitik değilse bi üst kullanıcı ComiC inde dediği gibi elinde lolipop reklamlarda ne geziyo bu herif kendi reklamı paso lolipop reklamı yapmasın rap yapsın millete sataşmasın müziği onu ön plana çıkarsın (lolipop'cu CEZA)
[size=117][color=red][b]Yurtta Sulh Cihanda Sulh[/b][/color][/size]
Düşmezse düşmesin yakamızdan ölüm;
Bizimde dünyamıza sabah olacak gülüm!
O güzel gülüşüne bir kurşun sıksada ölüm
Unutma umuda kurşun işlemez gülüm
Kullanıcı avatarı
nbagokhan
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen nbagokhan »

tabiki sagopa parçaları ile güzel bir rap ci ama hepsi parçalarının anlamlı diye bir idda olamaz onun da arada saçma sapan parçaları var ama sound trackta üzerine tanımıyorum. ikincisi cezanın popcularla düet yapması kötü degil rap'in ilerlemesinde bence yer ediniyor cezadan önce bunu kimse yapmadı albümler bir kere satılır bir sanatçı bir kaset çıkarırdı yanlışmıyım ? ama şimdi kliplerimiz yayınlanıyor çocuk reklamlarında bile hip-hop tarzı reklam lar oynatılıyor bu alçaltmaz ince düşününce yüceltir bence tabiki bana göredir bu dorusu budur benceee.
Okuma Yazmam Yoh Parnak Bassem Olarmı ?