My Drivers 3.11[Animasyonlu Anlatım]

UYARI: Ücretli programlara ait warez, crack, full sürüm, tam sürüm v.b. içerikli bağlantılar vermek yasaktır.
Yeni çıkan yazılımlar, programlar, son güncellemeler.
Kullanıcı avatarı
Shera...
Fast Friend
Fast Friend
İletişim:

My Drivers 3.11[Animasyonlu Anlatım]

Mesaj gönderen Shera... »

Sürücüler Dert Olmayacak

Bilgisayarınıza yeni işletim sistemi kurmak, her zaman korku verici olmuştur. Bazen üşendiğimiz için aylarca format atmadan, hatalı çalışan PC kullandığımız bile olur. Peki işletim sistemi kurmak neden sıkıcıdır düşündünüz mü?

Hemen söyleyelim; sürücüleri kurmak.

Bu işlem sanıldığı kadar kolay değildir.

Anakartın sürücülerinden tutun da ekran kartınız, ses kartınız, webcam ve daha birçok aygıtın en iyi şekilde çalışması için güncel sürücüleri yüklemeniz gerekir. Bu işlem ise, kurulumu yapacak kişinin CD'ler ve internet siteleri arasında belki de saatlerce kaybolmak anlamına geliyor.

My Drivers 3.11 ile çok kolay

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]

Bilmeniz gereken herşeyin detaylarıyla anlatıldığı bu animasyonu izleyerek siz de kendi bilgisayarınızın sürücülerini saniyeler içerisinde yedekleyebilir ve yeni işletim sistemi kurduğunuzda saatlerce uğraşmak yerine tek tıklama ile bütün sürücülerinizi yine saniyeler içerisinde kurabilirsiniz.

My Drivers 3.11, bu konudaki vagzeçilmez yazılımlardan. 987 KB'lık kurulum dosyasını http://www.zhangduo.com/mydrivers.exe adresinden indirebilirsiniz.

Animasyonu izleyin

Kurulumu ve kullanımı için ise sizler için hazırladığımız animasyonu izlemek için tıklayın.

Animasyonlu Anlatım Tıklayınız
[color=red][i][b]"SöZüMKi TeK SaNa GeÇMeZ CeLLaDıMSıN EY ZaMaN..."[/b][/i][/color]