SÖz Verİyorum ! ! !

Aşk ve sevgi sözleri, sevgiliye haykırışlar.
Kullanıcı avatarı
omega
New Friend
New Friend
İletişim:

SÖz Verİyorum ! ! !

Mesaj gönderen omega »

Forma yeni katıldım ve ilk günden bir duygulu hoşuma giden söz yazmak istedim.

SENİ Bugün olduğu gibi,yarında,yarından sonrada,ondan sonraki günlerde de gözlerimdeki yerinin değişmeyeceğine, en yakın dostun,,en yakın sırdaşın en yakın arkadaşın olacağıma...

Sıkıntın sıkıntım,üzüntünün üzüntüm olacağına her kızgın anını her üzgün anını çiçeğe dönüştürmeye çalışacağıma her üzgün anında tebessümünün geri gelmesi için elimden geleni yapacağıma asla ve asla soğuktanda ,yalnızlıktan da üşümeyeceğime....yanında olamadığım ve varlığıma ihtiyacın olduğu her anda bir rüzgar gibi seni saracağıma..

Ve her sabah sana aşık olarak uyanacağıma..sen uyurken sana bakıp, sen ve ben için dualar edeceğime hasta olduğun zaman sana sıcacık çorba yapacağıma seni asla üzmeyeceğime , en azından üzmemek için çaba sarf edeceğime seni kızdırırsam bunu bilmeden yapacağımdan hemen özür dileyeceğime beni tanıdığın gün bende gördüğün her neyse , ömrümce aynı beni göreceğine sevgimin asla değişmeyeceğine sevgimin asla azalmayacağına bilakis her gün büyüyen bir sevgiyi görüp

seni mutluluk ormanlarına taşıyacağıma seni asla ihmal etmeyeceğime başkalarının yanındayken seni asla unutmayacağıma elini usul usul korka korka tutup o ilk gündeki aynı heyecanı hep yaşayacağıma ... ve bir ömür senin elini bırakmayacağıma tüm çiçeklerde seni göreceğime gökkuşağına salıncak kurup 7 renge senin rengini karıştıracağıma her satırda seni yazacağıma seni çizeceğime,sana sesleneceğime

Sadece bir gün değil bütün günlerin senin günün olacağına hiç birşeyi hiçbir zaman senin önüne geçirmeyeceğime her günün bir öncekinden daha güzel olacağına her anın unutulmazlık zincirine bir yenisini ekleyeceğine seni sonsuzluk kadar çok seveceğime seni sen olduğun için seni seveceğime seni bir ömürden de öte seveceğime bir ömür canım olarak kalacağına
SÖZ VERİYORUM!!!!!!!!