Michael Jackson 'oh' çekti..

Ana Sayfa'da yayınlanan güncel haberler.
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Michael Jackson 'oh' çekti..

Mesaj gönderen taNGo »

ResimABD'de çocuklara cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla yargılanan Michael Jackson'ı suçlayan çocuk, öğretmenlerinden birine, şarkıcı ile aralarında bir şey geçmediğini söylediğini kabul etti.
ABD'nin California eyaletinde bulunan Santa Maria'daki mahkemede, davacı olan çocuk, Los Angeles'taki Burroughs kolejinin müdürüne, Michael Jackson ile aralarında bir şey geçmediğini söylediğini açıkladı.
Jackson'ı savunan avukat Thomas Mesereau, davacı çocuğa, "hatırlıyor musunuz, öğretmeniniz (şarkıcıyla aranızda özel bir şeyler geçti mi) diye sormuş, siz de (hayır, bir şey geçmedi) yanıtını vermiştiniz, değil mi" diye sordu.
Davacı çocuk, bu soruya, "evet ona, (aramızda hiçbir şey geçmedi) dedim" diyerek yanıt verdi.

'Star baba' Michael Jackson

Thomas Mesereau, davacı çocuğun okuldaki öğretmenlerinin çoğuyla disiplin sorunları yaşadığını da ortaya koydu.
Davacı çocuk ise, önceleri iyi bir öğrenci olduğunu ancak, daha sonraları verilen ödevleri yapmadığını ve birçok öğretmeninin şikayetçi olduğunu söyledi.
Avukat, davacı çocuğa, Michael Jakson'a birçok kart ya da mektup gönderdiğini, bu mektup ve kartlarda pop yıldızına 'Star baba' diye hitap ettiğini hatırlatınca da, davacı, "o bana (oğlum) deyince ben de ona (baba) dedim" dedi.
46 yaşındaki pop yıldızı, 31 ocaktan bu yana devam eden davada, suçlu bulunursa 20 yıla kadar hapisle cezalandırılabilir.

Kaynak: Milliyet
Dreams
Kullanıcı avatarı
Antikky
Fast Friend
Fast Friend
İletişim:

Mesaj gönderen Antikky »

Adamın zaten fredi gibi suratı war bebenin anneside maykıldan para koparmak için dava falan açmış zaten öle bi şeyler.
Kullanıcı avatarı
SwiC
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen SwiC »

öldü adam yazık ya . çok üzüldüm bende onu çok seviorm büyük bi hayranıyım bende onun kadar yapamasamda ( ama gayet iyi yapıorm ) dansını yapabiliom . bu bile M.J'ını rahatlatıodur . Hayranları onun için bu kadar çok şey yaparken o rahat uyuyicaktır mezarında. ...