amatör gruplar

UYARI: Hiç bir sanatçıya veya kişiye ait MP.3 ve benzeri müzik dosyaları ya da linkleri yayınlamak ve paylaşmak yasaktır.
Sevdiğiniz şarkılar, yeni çıkan albüm tanıtımları, sevdiğiniz yerli ve yabancı sanatçılar hakkında yorumlar.
Kullanıcı avatarı
ShepneM
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ShepneM »

dinLemiorum dinLemicemde sokaa cikinca cigLik atan yeterince hayvan var zaten müzik dinLerken adam gibi bi$iLer dinLemeyi tercih ederim. dinLediim müzik derken Linkin park'i kastediosan chester sadece from the inside $arkisinin sonunda 2 saniye kadar "youuuu" die bagirio. buda devede kuLak biLe diiL. ve ayrica Linkin park iLe o bahsettiin sacma sapan adi biLe duyuLmami$ grubu kiyasLaman cok büyük bi saygisizLik bi daha oLmasin ;)
Kullanıcı avatarı
EcCeNtRiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen EcCeNtRiC »

kıyaslama yapmadım sadece çığlığa laf edince senin dinlediğin müziklerde de çığlıklar var hatta anırmalar... tamam benim dediğim grupta da bi o şarkıda çığlık atıo ayrıca çığlık atmak öle kolay diiil uzun süre müziğin bir parçası bu... dinleme zaten dinle diyen de yok sana ;Ppp sokakta çığlık atanlardan diil bunlar...
[i]*Her yeni başlayan macera
Heyecan dolu çilek kokar.. ;) [/i]
Kullanıcı avatarı
ShepneM
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ShepneM »

kizim daha demin dinLe demedinmi. $imdi dinLe diyen yok dio. dengesiz :D ehauaha cigLik atmak koLay bi$ey diiL demek hatta yetenek istio dimi puhaha.. müzigin parcasi faLan oLamaz sadece $u oLabiLir meseLa $arkiyi 4 dakika yapmak istiodur ama 3 dakikasina yeticek kadar söz yazabiLmi$tir kaLan 1 dakikayida cigLik atmak gibi iLkeL bi oLayLa doLdurur sorada uzun $arki yaptim die havaya girer.. budur yani. cigLik atmanin bi estetigide oLamaz sokakta cigLik atanLarda aynidir bunLarda özeL cigLik atma egitimi aLindigini sanmiorum...
Kullanıcı avatarı
EcCeNtRiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

eheh yani dinle derken .. bir dinle öyle yorum yap dedim dinlemeden yorum yapma... ;) tamam ya çığlık tartışıyoruz burda var mı böyle bir şey ya ;D
Kullanıcı avatarı
ShepneM
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ShepneM »

yaparim ben ;) dinLemeye deger bi$ey oLsa dinLerdim zaten. efet cigLik tarti$ioruz cünkü tarti$icak ba$ka bi$i yok bu amatör grupLarda ;)
Kullanıcı avatarı
EcCeNtRiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

ehehe ;) dinlemeden konuşma yavrucum ;) hadi canım hadii kapatalım bu çığlık konusunu.. destek gerek amatör gruplara dimi ama ;)
Kullanıcı avatarı
ShepneM
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ShepneM »

aman ii kapataLim. ama o zaman konu$cak bi$ey kaLmadi.. paso cigLik attikLari icin. destek faLan vermem ben $ahsen ;)
Kullanıcı avatarı
EcCeNtRiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

pekii ;)
hem zaten pek duyulmadı o saydığım grupların adı.. destek veren vriyor vermeyen vermiyor işte senin gibi :)