Laptop'dan anlayan arkadaşlar lütfen yardımcı olurmusunuz

Bilgisayarlar hakkındaki genel sorunlar, almak istediğiniz bilgisayarlar v.b.
alper_kaynak
New Friend
New Friend

Laptop'dan anlayan arkadaşlar lütfen yardımcı olurmusunuz

Mesaj gönderen alper_kaynak »

arkadaşlar ben laptop teknolojisini anlamıyorum elime bir cihaz geçti özelliklerini yazıyorum bu cihazın nasıl bir cihaz olduğunu rica etsem yazabilirmisiniz
Markası asus
özellikleri :
LG F1-fs2a99ab -Celeron®M 440 1.86GHz -512MB DDR2 677 -60GB 5400RPM SATA HDD -DVD Super Multi Writer Drive -15.4" Glare Type Screen -Intel GMA950 Graphics Up To 256MB -Wireless LAN -LAN -Modem -Card Reader
bu kullanılmış ikinci el bir bilgisayar nasıl bir cihazdır iş görürmü ve tahmini nekadar ödemeliyim bu cihaza
şimdiden tüm yorum ve yardımlar için çok teşekkür ederim
BluepearL
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen BluepearL »

Görür Arkadaşım..Aynısını dün Bismillah gittigidiyordan adlım..aynı özellikler biraz değişiği...400 YtL gibi bir fiyata aldım..asus ii bir seçim ama sorunlu bir seçim.iş sana kalmış.saygıLar.
alper_kaynak
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen alper_kaynak »

teşekkür ederim yorumun için
Kullanıcı avatarı
hukukcu42
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen hukukcu42 »

İKİNCİ EL LAPTOP TAVSİYE ETMEM..CÜNKÜ laptop pc ye göre cok hassas ve eger önceki kullanan düsürmüş filansa sana sorun yaratabilir...onun yerine sifir al taksitle 900 ytl civarına o özelliklerin iki katı özellige sahip bi laptop alabilirsin pesin ödeyemem diyorsan taksitle al yani..
KİMSENİN AKLINA GELMEZ ÖLÜM AMA HEPİMİZİ BEKLER KARA Bİ TOPRAK......
fatih_kral
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen fatih_kral »

benim tavsiyem hiç girme ikinci el sakat başın yanar
biraz daha para biriktir git sıfır al bende de f3jc var çok güzel bir makina 1 sene dir bende sanada tavsiye ederim
Kullanıcı avatarı
general
Quick Friend
Quick Friend

Mesaj gönderen general »

pek güvenilir degil bende 250 gb disk hafızası 2 gb ram var 1124 mb ekran kartı toshıba 1.el 2.500 ytl seninkinin fiyatı 600 ü geçmez kardeş.ama dikkat et 2. eller pek güvenilir değildir.aldığın kişiye sor önceden hiç pc si çökmüşmü.eğer 2 den fazla kere çökmüşse tavsiye etmem.