Bitti herşey bir HOŞÇAKAL'la..

Aşk ve sevgi sözleri, sevgiliye haykırışlar.
Kullanıcı avatarı
turunculum
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Bitti herşey bir HOŞÇAKAL'la..

Mesaj gönderen turunculum »

Öylece kala kaldım gidişin karsında gidiyorum hoşcakal dedin bense öylece kaldım orda başlamadan bitmişti herşey HOŞCAKAL dedin ve gittin...Sensizlikle başbaşa bıraktın beni kaçtın zaten biz insanlar hep kaçmazmıyız kalıp mücadele etmek yerine sen gittin gitmek ne basit yoldu sende basitligi seçtin hayatımdan gittin..

Oysa daha yeni gelmiştin hayatıma oysa herşey daha yeni başlıyodu ama sen sen kolayı seçtin be ismini yüregime yazıdıgım şarkımızı ezberledigim....
Aglıyorum isyanlarım var herşeye kendime sana yüregime gidişin nedeni yüregimde başlamadan bitti bu sevda ilk sevdam olabilirdin ama sen gitmeyi seçtin HOŞCAKAL dedin sanada bu yakışırdı bilmiyorum ama yoksun artık..

Seni her an merak edicem bunu biliyorum şimdiden özlemeye başladım seni hemde çok yokulugun gidişinle başladı ama sen yüregimden hiç gitmiceksin içimde saklıcam seni ismini ezberledigim Hoşcakal dedin ve gittin bende yokum artık içimdeki senle gidiyorum bende bende senin gibi kolayı seçiyorum başlamadan bitti herşey bi HOŞCAKAL 'La.....
seni seviyorum diyene sakın inanma beni en son bırakıp giden beni herseyden cok severdi boşver