ben seni o kadar kısa zamanda sevdim ki

Aşk ve sevgi sözleri, sevgiliye haykırışlar.
Kullanıcı avatarı
turunculum
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

ben seni o kadar kısa zamanda sevdim ki

Mesaj gönderen turunculum »

Bir kelebeğin ömrü kadar sürdü sana sevdam.Bu kadar kısa zamanda nasıl sevdin, nasıl bu kadar bağlandın diye sorma nolur
Bir kelebeğin ömrü süresince gördüğü diyarlar kadar sevdim ben seni, soluklanmak için uğrak yaptığı tüm çiçeklerin rengince sevdim
Gölgesinden geçtiği tüm ağaçların yüceliğince, renklerinin büyüsüne kapılıp, gülen bir çocuğun parlayan gözlerinin güzelliğince sevdim Bir bebek kahkahasıydın sen kulaklarımda ve ben, bir kelebek ömrünce Anne duası gibi sevdim seni

Hani kelebekler bilirler ya ömürlerinin üç gün olduğunu, hiç durmazlar hani, her çiçeğe yaren olmak isterler İşte bende bir kelebeğin ömrünce, gönlümce yaşadım seni. Gözlerimi sende açtım, bu kısacık zamana koskoca bir efsane sığdırdım ve kulaklarına fısıldadım son sözümü, ben seni bir kelebek ömrünün kutsallığınca sevdim

Uçuk renkleri kadar çılgındı aşkım, gözlerimi açar açmaz seni gördüm ya karşımda, işte sen en masum anlarımı yakaladın Acemi bir sevdalıydım önce, çabuk alıştımBen aşkımı bir kelebek kanadının inceliğinde yakaladım

Güneş ektim tenine, gözlerinde yıldızları biçtim, şen kahkahalarını aşım yaptım, küçük tebessümlerini katığım Ben seni yaşadım kısacık ömrümde, umudu gördüm yüreğinde ve adını Huzur kattım

Ben seni bir kelebeğin ömrünce, renklerinin büyüsünce ve kanadının zarif inceliğince sevdim sevgilim Asla pişman değilim...

alıntı....
seni seviyorum diyene sakın inanma beni en son bırakıp giden beni herseyden cok severdi boşver