Msn İnsanı Ne yapar?

Kültür ve sanat haberleri
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ComiC »

msn nickleri üzerinden herkese göstere göstere muhabbet eden tiplere özellikle sinir oluyorum. Arkadaşlarım olmasa sileceğim yani :D
--AhmeTtt - Lenn mehmet olm süperdi lan!
--Memo - HAhhaha koptum Valla harbi öylemi demiş :D
gibi
enjoy the silence..
Kullanıcı avatarı
chack
Super Friend
Super Friend

Mesaj gönderen chack »

Evet arkadaşlar galiba yorum sırası bana geldi diye düşünüyorum. Size küçük bir anımı anlatayım. Sene 1998 daha Boyabata internet kafe yeni açılmış. Ben sanırsam orta 2 ye gidiyorum. Sınıfımdaki arkadaşların yüzde 80i bilgisayar görmemiş yüzde 95i internetin tam olarak ne olduğunu bilmiyor. İşte böyle bir zamanda açıldı internet kafe boyabata. Bir gün ulan bu interne ne diye gittik arkadaşlar kafeye. O zamanlar msn yokdu tabi millet bu ihtiyacını chat programlarıyla gideriyordu. İnternet kafenin yarısı bilgisayar oyunu oynuyor öbür yarısı chat yapıyor. Ama chat konuşmaları çok ilginçti. Zaten ben 2 ay boyunca bu programı anlatırken "küfür ediyon işte karşındakine" dedim. Velhasıl kelam msnde böle çocukların gözünde. Kızlarla tanışma ortamı, tanımadığın insanlarla dalga geçme aracı vs vs...

Bizim halkımız bir çok şeyi amacınındışında kullanıyor zaten.Msne yeni amaçlar yüklemişik her nekadar yanlış da olsa. Kimimiz Fantazi unsuru olarak kullanıyor kimimiz ailesi ile iletişim aracı kimimiz de ölesine işte...

Çözüm bulamaz kimse buna. Msn gitse başka bişey yerini mutlaka alacak tıpkı TV programları gibi...
[url=http://www.turkiyeforum.com/ogrenci-evi-bekar-evi-vp267526.html#267526][img]http://www.ogrencievi.org/images/logo.jpg[/img][/url]
[url=http://www.turkiyeforum.com/delinin-kuyusu-vt18335.html]Delinin Kuyusuna Gider[/url]
Kullanıcı avatarı
BenKimsiN
Quick Friend
Quick Friend

Mesaj gönderen BenKimsiN »

Ölçüsünde aldığınız sürece yararlı, dozunu kaçırdığınız anda insanı takıntılara sevkeden bir zararlı.Neyi ne için kullandığımızı ,ondan gerçekten ne aldığımızı görebilirsek sorun çözülür(sadece msn için değil)
[color=blue][b]Ancak akıldır varlığın,
Gerisi et ve kemiktir bir yığın.[/b][/color]
Kullanıcı avatarı
Sevdazan
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen Sevdazan »

dewil_lions yazdı:ya aslında iyi birşey ama kullanmasını bilmemekten oluyor bunlar mesela benim oturduğum kette internet cafelere 12 yaşında küçükler veli veya vasile ile girebiliyorlar bu güzel bir başlangıç bir de sitelerdeki içerikler hakkında önlemler alınabilse çok daha iyi olacak
ümitle bekliyoruz

once ders sonra msn
dewil haklı
kullanmayı bilmek önemli ve bu net için geçerli tamamen
sevgilerle
[b]***SEVGİ: ASIL KUDRETİN SAHİBİDİR***[/b]

[b]www.sevdazanca.tr.cc[/b]
Kullanıcı avatarı
zeynep_1114
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen zeynep_1114 »

bir arkadaş msn listesinin kalabalığı ile övünenlerden bahsetmiş evet bunu yapan çok, msnm de şu kadar kişi var diye , gir bi chat programına yüzlerce kişiye msn adresini verirsin seninde listen kalabalık olur.
benim msn programını kullanma amacım arkadaşlarım , eşim dostumla bilgisayarımı açtığımda ücretsiz görüşme imkanı bulabilmek tabii ki tanımadığım kişileri listeme almıyorum . bu yüzden 20 civarı insan var listemde . herşey gibi bununda cılkı çıktı
Kullanıcı avatarı
yasmin
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen yasmin »

msn bence lüzumsuz biriş
ve msn yide zaten farklı maksatlarla kullanıyorlar

benimmsnm de iki kişi var
biri annem biri abim:(
sadece onlarla
AH GENÇLİĞİM AHH