Acronis True Image Recovery Manager (bootable Cd)

UYARI: Ücretli programlara ait warez, crack, full sürüm, tam sürüm v.b. içerikli bağlantılar vermek yasaktır.
Yeni çıkan yazılımlar, programlar, son güncellemeler.
m_koken
New Friend
New Friend

Acronis True Image Recovery Manager (bootable Cd)

Mesaj gönderen m_koken »

ACRONIS TRUE IMAGE 9.0 RECOVERY MANAGER(BOOTABLE CD)

Forumlarda Acronis True Image verildi fakat program full sürüm olmadığı için bu programla oluşturulan bootable cd; trial version uyarısıyla image alamadığı veya yükleyemediği için herkes hüsrana uğradı.

İşte size FULL programla hazırlanan RECOVERY MANAGER BOOTABLE CD, artık WINDOWS ÇÖKSE, HİÇ AÇILMASA BİLE önceden almış olduğumuz IMAGE'i kolayca yükleyebileceğiz ve istediğimiz sürücünün image’ini alabileceğiz.Hemde boot menüde fareyi de kullanarak.

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]

Program kullanımı tıpkı normal sürümdeki gibidir ve birçok yerde mevcuttur. Problem yaşayan arkadaşlar için elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım.

Yapmanız gereken sadece dosyayı Winrarla açtıktan sonra Nero ile kalıbı cd’ye yazdırmak.

Programın web adresi: www.acronis.com
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

Birincisi trial değil full sürümde de o sorun var nedeni ise cd-r desteklememesinden kaynaklanıyor cd-rw'ye sorunsuzca bootcd alabıliyorsunuz uzun zamandır öyle kullanıyorum ben. Muhtemelen kim yaptıysa aynı yöntemle yapmıştır. Cd-rw'den imaj alıp bunu artık normal cd-r'a da yazdırabiliyorsunuz. Yasallığı konusunda şüphem var o yüzden linkinizi siliyorum.
Kullanıcı avatarı
aY
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen aY »

ya arkadaşlar benim bazı sıkıstırılmıs dosyalarım yanlıslıkla silindi..kapasitesi de biraz yüksekti...birçok program deneme ragmen bulamadım..bu konuda yardımcı olursanız sevinirim..
bahriyelix
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen bahriyelix »

teşekürler
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

GetDataBack bu çok kullanışlı bir program ama o hardisk ile işlem yaptıysan çoğunu kurtaramazsın benim 200gb'lık diskin sadece 30-40 gb'ını geri alabildim. Bazı dosyalarda sorun olabiliyor yalnız.
ybedirhan
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen ybedirhan »

link çalışmıyor
freeprogram
New Friend
New Friend
İletişim:

Mesaj gönderen freeprogram »

teşekkürler
duzeyli
New Friend
New Friend

Re: Acronis True Image Recovery Manager(bootable Cd)

Mesaj gönderen duzeyli »

tşk
Kullanıcı avatarı
internet
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen internet »

dJ4 yazdı:GetDataBack bu çok kullanışlı bir program ama o hardisk ile işlem yaptıysan çoğunu kurtaramazsın benim 200gb'lık diskin sadece 30-40 gb'ını geri alabildim. Bazı dosyalarda sorun olabiliyor yalnız.
kesinlikle katılıyorum..
Bilgi paylaştıkça çoğalır...
emre268
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen emre268 »

teşekkürler
Kilitli