Erkeklerden nağmeler

Bildiğiniz fıkralar, komik yazılar, gülmekten yerlere yatacağınız olayları paylaşalım :)
Kullanıcı avatarı
ushuaia
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Erkeklerden nağmeler

Mesaj gönderen ushuaia »

Erkeklerden nağmeler

BEN BALIĞA ÇIKIYORUM: Ben, elimde bir çubukla bütün gün sandalda oturacağım, kusana kadar içeceğim ve denizde yüzen balıkları izleyeceğim.

BU ERKEKLERİ İLGİLENDİREN BİRŞEY: Bunun bilinen bir mantıklı açıklaması yok, boşuna uğraşma, hiçbir mantık kalıbına sokamazsın.

YEMEĞE YARDIM EDEYİM Mİ?: Yemek neden hala masaya gelmedi?

EVET TATLIM... HAKLISIN SEVGİLİM: Çevirisi yok.. Onlar bu sözleri periyodik olarak söylemeleri için şartlandırılmıştır.

ELBETTE SENİ DİNLİYORDUM TATLIM, SADECE AKLIMDA BİR SÜRÜ KARMAŞIK İŞ VAR: Şu karşıdaki kızıl bombanın içinde sutyen var mı, yok mu kafam ona takıldı da!

SEVGİLİM BİRAZ ARA VER, SABAHTAN BERI EVİ TEMİZLEYECEĞİM DİYE HELAK OLDUN: Şu elektrikli süpürgeyi artık sustursan iyi olacak, filmin içine ettin!!

HMMM... EVET ÇOK İLGİNÇ HAYATIM: Sen hala konuşuyor musun?

SENİ DÜŞÜNÜYORDUM VE SANA BU GÜLLERİ GETİRDİM CANIM: Köşebaşında gülleri satan kız tam bir afetti.

ENDİŞELENME TATLIM, ALT TARAFI KÜÇÜK BİR KESIK: Aslında tam damarı kestim ama gebereceğimi bilsem, canımın ne kadar acıdığını itiraf etmeyeceğim.

HEY BUNUN İÇİN NEDENLERİM VAR: En kısa zamanda iyi bir tane bulsam iyi olacak.

TABİİ Kİ SENİ DUYDUM TATLIM: Ne söylediğin hakkında hiçbir fikrim yok ve umarım dinliyormuş gibi yaptığımı anlayınca, 3 saat bağırıp çağırmazsın.

BİLİYORSUN GÜZELİM, BEN BASKASINI SEVEMEM: Senin çığlıklarına bile zar zor alıştım ve daha kötüsüyle karsılaşma riskini göze alamam.

MUHTEŞEM GÖRÜNÜYORSUN: Tanrım, ne olur bu denediği son elbise olsun yoksa kalp krizi geçireceğim.
Yetişmiş her insanın içinde, oynamak isteyen bir çocuk vardır.

Nietzsche
Kullanıcı avatarı
grace
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen grace »

MUHTEŞEM GÖRÜNÜYORSUN: Tanrım, ne olur bu denediği son elbise olsun yoksa kalp krizi geçireceğim.

Bunda haklısınız işte:)
Yaşamak ne güzel şey;
Anlayarak usta bir kitap gibi
Bir sevda şarkısı duyup
Bir çocuk gibi şaşırarak yaşamak..

Nazım Hikmet
Kullanıcı avatarı
Queen_Witch
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Queen_Witch »

eheh :) erkeklerin her lafının altında var bişi işte diom anlatamiom :P
Deryaya Yol Bulmaya Kudretin Varken Neden Çiğ Tanesi Peşindesin?
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ComiC »

Direkt söylesek hayvan oluyoruz biz napalm :)
enjoy the silence..