Bir dakikayı en iyi nasıl değerlendiririz

İslam dinimiz hakkında sormak istedikleriniz, merak ettikleriniz, paylaşmak istediklerinizi bu foruma yazabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
SabahGunesi
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen SabahGunesi »

ben kötü eleştiri yapmadım kendimi eleştirdim arkadaşımız çok güzel bir paylaşım yapmış ben kendi adıma ki utanç verici birşey ben yapamam ve bu acı birşey ne zman ne mekan üzücü
º°¨¨°º©©º°¨¨°º© Rüzgar Sert Essede Dağlar Önünde Eğilmez ©º°¨¨°º©©º°¨¨°º©
Kullanıcı avatarı
Eternity
Site Admin
Site Admin

Mesaj gönderen Eternity »

uyuyarak.
Kullanıcı avatarı
grace
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen grace »

Bir dakikada o söylenen duaları yürekten yapabilmek gerçekten güzel..Ama o bir dakikada Allah'ın hoşuna gidecek bir de şey yapabilir insan bu ona şükretmek de olur, dua da, bir iyilik de, bir hayır da....
Yaşamak ne güzel şey;
Anlayarak usta bir kitap gibi
Bir sevda şarkısı duyup
Bir çocuk gibi şaşırarak yaşamak..

Nazım Hikmet
Kullanıcı avatarı
miragese
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum

Mesaj gönderen miragese »

bilmemnekadar puanlık sure,dua çok saçma ama dua okumayı teşvik etmek için yada bir kesim insanları bazı şeylerden soğutmamak için faydalı olduğunu düşünüyorum...
AYNADAN BİR MASKE OLSA,KİME TAKIP KENDİNE BAKMAK İSTERDİN..?
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ComiC »

Paylaşıma diyecek bir şeyim yokta forum ortamı yani yorumumu ekledim, din konusu diye üzerinde yorum yapılmayacak, düşünülmeyecek diye birşey yok :) Bilmediğimiz konularda yorum yapmamalıyız + yorum yapılcak bu tarzdan sözlerde söylememeliyiz bence. Bizim yaptığımız yorumlardan daha fazla küfür içerir 1dk içinde rekor kır sana şu kadar sevap yazayım gibilerinden söylemler :)

SabahGüneşi ablacım (isim ne bilmiyorum :) ) ben ilkini denedim sadece fatiha duasını bildiğimden :) 50 saniyede yaptım 5 tane valla.. üstüne bir tane daha okudum 1 dakikada 8400 sevap kazandım.. Sende çok yavaşmışın.. şaka ehu :D
enjoy the silence..
Kullanıcı avatarı
Queen_Witch
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Queen_Witch »

arkadaşlar sayılara bnde inanmıyorum. çnkü bunlar açık seçik beyan edilen şeyler değil. sapkınlıktan ibaret. Peygamberimiz sayılardan bahsetmemiş. bizim iki rehberimiz iki sarılacağımız şey var Kuran ve Hadisler. kuranda şu kadar oku şu kadar sevap die bişi yok. herşeyi Allah bilir senin sadece her vakit O'nu anman ve farzları yerine getirmen gerekir. bir dakikayı en ii şekilde geçirmek için ne gerekio dio sorarsan otur kuran oku derim ama bak bi sayfa okursan şu kadar sevapmış diyemem ii biz hepsini okuyalım cenneti garantileyelim gibi bişi olur bu ki evt bu anlamda ComiC haklısın. hea bi de cok sevap kazanmak için kelimeleri yuvarlayarak okursun 1 dakikada dolu sevabın olur :) bunlar BNCE yanlış şeyler arkadaşlar. her kulaktan dolma şeyi gerçek algılamayalım. bunlar sapkınlıktır sapkınlığın sonu ise cehennemdir.
Deryaya Yol Bulmaya Kudretin Varken Neden Çiğ Tanesi Peşindesin?
Kullanıcı avatarı
SabahGunesi
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen SabahGunesi »

comic cim adım didem walla ben 1 dakkada okumayı deniycem onu yaparsamda diğerleri için sanmıyorum ben ağır ağır sindire sindire okuyayım :D
º°¨¨°º©©º°¨¨°º© Rüzgar Sert Essede Dağlar Önünde Eğilmez ©º°¨¨°º©©º°¨¨°º©
Kullanıcı avatarı
Eternity
Site Admin
Site Admin

Mesaj gönderen Eternity »

öpüşerek.
Kullanıcı avatarı
miragese
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum

Mesaj gönderen miragese »

Eternity yazdı:öpüşerek.
kapak gibi bişey olmuş.. :)))
AYNADAN BİR MASKE OLSA,KİME TAKIP KENDİNE BAKMAK İSTERDİN..?
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ComiC »

Bence bir dakikayı en iyi knight'ta (oyun) adam kasarak değerlendiririz.. :) görüş farklılığı tabi
enjoy the silence..
Kilitli