artık sevmiyecem :(

Aşk ve sevgi sözleri, sevgiliye haykırışlar.
ersines

artık sevmiyecem :(

Mesaj gönderen ersines »

bugün hayatımın en kötü günlerinden biri,yaklaşık iki saat önce canımdan çok sevdiğim nurumu başka erkekle gördüm o an ölmek istedim.

biz onunla ayrılmıştık ayrılalı çok uzun süre olmamıştı..ben hala onu deli gibi seviyordum onunda bana karşı sevgisinin bitmediğini sanıyodum ama yanılmışım..onun okulda son senesiydi onu sonkez uzaktanda olsa görebilmek için okuluna gittim ama onu sarmaş dolaş başka bi erkekle görünce yıkıldım..mahvoldum..sonra onun yanına gittim o çocuk kim dedim bana normal arkadaşız dedi sonra itiraf etti erkek arkadaşım dedi ben bi kez daha yıkıldım..

kolundan tutup gözlerinin içine baktım ben seni çok seviyordum dedim o bana ben seni sevmiyorum dedi başkasını seviyorum dedi..ona hiç bişey diyemedim öylece donakaldım..sonra oradan ayrıldım..

şu an öyle kötü durumdayımki hiç böyle olmamıştım..içimdeki bütün duygular karıştı..ondan nefret etmek istiyorum edemiyorum yine o benim nurum demek istiyorum diyemiyorum..ben ona hayatımı vermiştim

artık kimseyi sevmek istiyorum :cry:
Ninni

Mesaj gönderen Ninni »

geçmişi geçmişte bırak ersin.. sonuçta ayrılmışsınız daha önce başka biriylede beraber olması en doğal şey.. sevmek için onun yanında olması gerekmez.. zamanda da küllenir bazı şeyler. şimdiden bir daha sevmek istemiyorum diye önyargı koyma kendine..
ersines

Mesaj gönderen ersines »

çok kötü durumdayım ninni
Ninni

Mesaj gönderen Ninni »

olayı yeni yaşadığın için kötü hissediyorsun biraz sakinleşmeye bak arkadaşım.
82gokhan

Mesaj gönderen 82gokhan »

anlamıyorsa değerini ve seni boşver takma kafana , sabretmek en güzeli arkadaşım...ninni'nin dediği gibi sağlam kafayla düşün...
Kullanıcı avatarı
zeynep_1114
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen zeynep_1114 »

görürüm seni bi zaman sonra seviyormusun sevmiyormusun başkasını :) zaman hakkaten en iyi ilaç şu an senin için , sabır sabır sabır ve zafer
aRaCeLLy

Mesaj gönderen aRaCeLLy »

çok üzüldüm ersin ama hiçbirşey için bukadar üzülmeye değmez sonuçta ayrılmışsınız uzun zaman olmasa bile o başka bi yön çizmiş hayatına şimdi yaran çok taze hiçbir zaman unutamıcam buu acıyı atlatamıcam diyosundur kendi kendine ama arkadaşlarımın da dediği gibi zaman herşeye ilaç unutacaksın karşına bambaşka biri çıkacak onu ondan daha çok seveceksin..umarım herşey gönlüne göre olur üzme hiç tatlı canını biz arkadaşların yanındayız..
ersines

Mesaj gönderen ersines »

gönül ferman dinlemiyoki.gözlerimin içine bakıp seni sevmiyorum ersin demesi mahvetti beni.ben onun hayaliyle yaşıyordum.artık o da yok
aRaCeLLy

Mesaj gönderen aRaCeLLy »

toparlanmalısın ama ersin bu durumda gerçekten yapacağın bi şey yok sen de önüne bakmalısın artık
jok3r_88

Mesaj gönderen jok3r_88 »

Kötü oluyo tabi. :( Ama zamanla unutuyo insan boşver.

İşi oluruna bırak.Huuuu diyecen,altını kürüyüvirecen... :)