artık sevmiyecem :(

Aşk ve sevgi sözleri, sevgiliye haykırışlar.
casanova23
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen casanova23 »

Canim KardeŞİm Bende Senİn YaŞadiklarini YaŞiyorum Ama Şunu Bİl Sen Sen Ol EĞer Onu GerÇekten Sevİyosan PeŞİnİ Birakma Uzaktan İsle Ve Onu TÜm KÖtÜlÜklerden Koru ÇÜnkÜ Ben Öle Yapiorum Ama Ne Olursa Olsun Sevgİnden Ve AŞkindan VasgeÇme Belkİ BİrgÜn Anlar Ve BariŞirsin Ben Ayrilali 2,5 Ay Oldu Ben Hala Onu Delİler Gİbİ Sevİyorum Ve Takİp Dİp Onu KÖtÜlÜklerden Korumam Onunda HoŞuna Gİdİyo Ve Benİ Her GÖrÜŞÜnde GÜlÜmsÜyo Ama Tek Kelİme Etmeden Arkasini DÖnÜp Gİdİyo Ve Ben O GÜlÜŞÜnÜ GÖrmek İÇİn HerŞeyİmİ Verİrİm Ama Ne Olursa Olsun Ben Onu Sevmekten Asla VasgeÇmİcem Bence Sende Öle Yap
Kullanıcı avatarı
Zen
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Zen »

iyi de ayrilmissiniz sorun ne? omur boyu birbirinizi beklemiyceksiniz ya, ayrica sen onu hala seviyosun diye ondanda ayni seyleri bekleme gibi bir bencillik yapma ve olaya biraz gercekci bak. Sen anlasilan uzerinden atamamissin ki onun icin tamamen bitmis artik ve baskasini seviyo (ki asla suclu olamaz bu konuda). sende bir gun bunu gecicen baska birinden hoslanip sevicen, cok takma, kendi gerceklerine degil hayatin gerceklerine alis.
What the eyes see is knowledge, what the heart knows is certainty.