Spy Sorunu

Bilgisayarlar hakkındaki genel sorunlar, almak istediğiniz bilgisayarlar v.b.
Kullanıcı avatarı
ozger06
Slow Friend
Slow Friend

Spy Sorunu

Mesaj gönderen ozger06 »

BİLGİSAYIRIMDA ÇALIŞIRKEN MOVİELAND ADLI BİR SİTENİN REKLAMI DURUP DURURKEN ÇIKIYOR. VE BU REKLAM KAPANMIYOR. CTRL+ALT+DELETE YE BASTIĞIMDA NOTİFİER ADLI PROGRAMI KAPATIYORUK ANCAT ÖYLE KAPANIYO.BIKTIM GINA GELDİ. AVAST VE NORTON KULLANIYORUM HİÇ BİR ŞEKİLDE VİRÜS SPY FİLAN BULAMIYO BUNDAN NASIL KURTULURUM LÜTFEN YARDIM EDİN NOLUR.
Kullanıcı avatarı
Affedilmeyen
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Affedilmeyen »

Bazı programları yüklerken seçenekler olur "Sponsor reklamıyla yüklensin/yüklenmesin" diye. Ona dikkat etmemiş olabilirsiniz. Son zamanlarda yüklediğiniz bir program varsa, silip yeniden kurun.
Başına bir silah daya ve duvarları beyninle boya.
Kullanıcı avatarı
ozger06
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen ozger06 »

tavsiyen üzerine tüm internetten indirilen programları silmeye başladım
kimin yüklediğini bilmediğim downloadmanager adlı programı unistal ederken o reklamı yapılan sitenin adını okudum ve başardım dedim. ama unistal biter bitmez gene reklam başladı
tavsiyen nedir dostum acaba birde re-start mı yapsam
Kullanıcı avatarı
Affedilmeyen
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Affedilmeyen »

Re-start yap tabi ama önceden beri bu sorunun varsa faydası olmayacaktır. Burada benden daha bilgili insanlar var, yarın bu sorununa kesin bir çözüm bulacaklardır. Onlar da bulamazsa, son çare format. Ama vardır bir yolu.
Başına bir silah daya ve duvarları beyninle boya.
Kullanıcı avatarı
ozger06
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen ozger06 »

valla o salak programı kaldırınca bilgisayar daha hızlı açldı daha bir hız kazandı sanki bu bilgisayarı iş yerinde ortak kullanıyoruz biri yüklemiş kafasına göre 10 dakidadır reklam filan çıkmadı umarım çıkmaz vay be her gün yeni bişey öğreniyoruz

ya bıktım umanrım olmaz bi daha
Kullanıcı avatarı
ozger06
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen ozger06 »

ya gene reklam çıktı yaaa
Kullanıcı avatarı
arkadech
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen arkadech »

merhaba arkadaşımm eğer reklamı gelen sitenin adresini yasaklı sitelere eklersen gelmiye bilir bence bendede reklamlar çıkıyodu internet seçeneklerinden gelen reklamın linkini yasak sitelere ekle eğer olmassa hangi programsa onu yeniden kur... ;)
Kullanıcı avatarı
Jedi
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Jedi »

Başlat - Çalıştır - Msconfig yazdıktan sonra burdan başlangıç sekmesinden (Eğer bu spy Notifier olduğundan eminseniz) notifier.exe veya burda bulunmaması gereken başka programlar (intrenat.exe wniupdate.exe gibi spylar) bunların sol taraflarında bulunan işaretleri kaldırıp , Regedit tende bunların key lerini silerseniz sorununuz hallolur. Eğer bunları elle yapamazsanız Ad-aware gibi spy temizleme programlarını kullanın.
Ayrıca bir daha başlık açarken sorununuzu belirten kelimeler kullanırsanız sevinirim.
[b]I'm the haunter of the embracing dark.
I'm the bringer of fear.
I'm the scorner of peace and tranquility.
I ride the stormcloud and the night!
I seek to be Sith, in all its manifestations. [/b]
Kullanıcı avatarı
Ceka09
Slow Friend
Slow Friend
İletişim:

Mesaj gönderen Ceka09 »

Dostum benim sana tavsiyem kaspersky yi yüklemen veya güçlü bir anti spy programı yüklemen hiç olmazsa format at. ;)
[img]http://www.myehost.de/resim/images/RIM03264.gif[/img]
[b][color=red]MclaRen4£ever[/color][/b]
Kullanıcı avatarı
pilotlike
Slow Friend
Slow Friend
İletişim:

arkadaşların söylediği gibi

Mesaj gönderen pilotlike »

Enson kurduğun bi program kurulum esnasında reklam sponsor u ile sana misafir olmuş veya internette gezinirken ps ne ulaşmış..

İki sorundada sana ulaşan ve bulaşan o reklam vs.
Seninde ona ulaşmanla sorun çözülücek.Eğer bir program kurulumu esnasında
sponsor kutusunu işaretli bir şekilde kurduysan o purogramı silip sponsorsuz kurmayı dene .
Başlat/çalıştır/msconfig /enter/başlangıç sekmesinde ki dizili purogramlara bi göz gezdir,Orda sana misafir olan ve saatin yanında ikonu bulunan dosyanın kututusunu boş bırak ki biraz sonra arayıp bulduğumuzda çalışır durumda bir işlem deyip silmemezlik etmesin .Adını aldığın o misafirin hangi odada ikamet ettiğini
bulalım şimdi.Başlat/ara/dosyanın adını yazarak arat bulduğu dosyaları sil dikkat et yanlış bişi silme .
Diğer yöntemde başlat/çalıştır/regedit/ctrl+f/dosyanın adını yaz alttaki şıklarıda işaretle arat bulduğu dosyayı delete ile sil f3 le tekrar arat her bulduğu dosyayı sil fakat dikkatli sil yanlış bişi silme ...

KOLAY GELSİN........
+PILOTLIKE