En güzelleri geliyorda peki nerde YAKIŞIKLILARI...

Buyrun geyik muhabbetlerine..
Kullanıcı avatarı
FaT
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen FaT »

OOOOO.....
senin vediğin cevaptan da anlaşılacağı üzere sende pek kibar biri değilsin.
sana hareket etmiyorum ama açtığın başlık çok gereksiz ve saçma geldi bana.
Bunu kabullenmekte yürek ister arkadaşım.
hayat tecrübesi öylemi????
bak şimdi burdada psikolojik baskı yapıyorsun sadece hayat değildir insanlara biyşler öğreten YAŞADIKLARI-DIR!
yani bir bayanın karşına geçip bu şekilde ithamda bulunman bile senin HAYAT TECRÜBENİ ortaya koyuyor.
demekki kızlar hakkında bildiklerin düşündüğün kadar doğru değiller.
dediğim gibi ELÇİYE ihtiyacımız YOK!
EN AZIDAN KENDİNE GÜVENEN KIZLARIN ELÇİYE İHTİYAÇLARI YOK-TUR!
YANLIŞ-SA DÜŞÜNCEM BUYURSUN KIZLAR.
hem bak hakanlim nicli üye bu şekilde sende hayat tecrübeni arttırmış olursun :)
[size=150][glow=red][b]Ne GiT diyeceğim sana,nede KaL!BeNiM aşkımın benim için atacak bir yüreğe ihtiyacı VaR,ya aç yüreğini büyüsün aşk içinde,yada bulaşma aşka hiçbir ZaMaN....
[/b][/glow][/size]
Kullanıcı avatarı
FaT
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen FaT »

ya söylemede geçemeyeceğim ÇOK AFEDERSİN;BÖYLE BİR BAŞLIK AÇAN http://www.turkiyeforum.com/sevgilimin- ... ht=#251595
İNSANIN BU BAŞLIĞI AÇMASI GARİP DEĞİL DEMEKKİ!Açtığın diğer garip başlıklardan bahsetmek bile istemiyorum sözün özü=
SENİ HAYAT TECRÜBELERİNLE BAŞBAŞA BIRAKIYORUM.
[size=150][glow=red][b]Ne GiT diyeceğim sana,nede KaL!BeNiM aşkımın benim için atacak bir yüreğe ihtiyacı VaR,ya aç yüreğini büyüsün aşk içinde,yada bulaşma aşka hiçbir ZaMaN....
[/b][/glow][/size]
Kullanıcı avatarı
MaDBoY89
Slow Friend
Slow Friend
İletişim:

Mesaj gönderen MaDBoY89 »

hey bende vardım :D
[size=150][color=darkblue][scroll](_МÁĎ_ßŐŶ_)

DeVLeR GiBi EsErLeR BıRaKMaK İçİn , KaRıNcALaR GiBi ÇaLıŞMaK LaZıM... ÇaLıŞaNıNDa HaKKıNı VeRMeK LaZıM[/scroll][/color][/size]
Kullanıcı avatarı
Sevdazan
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen Sevdazan »

Konu şöyle başlıyor
:
hakanlim:
formun güzel kızları yakışıklı erkekleri buraya çağırıyor. bu iş için beni görevlendirdiler. hadi söyleyecek birkaç lafınız vardır heralde???

fat:
bikere forumun güzel kızlarının forumdaki yakışıklı olarak tabir ettiğiniz insanlara seslenmeleri için ELÇİYE ihtiyaçları olduğunu kim söyledi sana?

ve ilk söylemek istediğim burası ÇÖPÇATAN sitesi değil ve böyle bir mesajın paylaşılması dahi edebe aykırı. Velevki şu günün şartlarında kimsenin arkadaş bulmak için böyle araçlar kullanmasına lüzum yok. Böyle araçlar vasıtasıyla ilişki başlatan çiftlerinde sağlıksız oldukları kanaatindeyim. Bir kaç istisna hariç.
Fat'ın söylediğine gelince ; aklı başında bir kadın /kız ne sebebple olursa olsun böyle bir başlık altında güzelim demez ve yakışıklı aramaz. Fat burada haklı. Fat'ın haksız olduğu nokta şu. Baştan bu konuya hiç muhatap olmaması lüzum ederdi. Ama bi rkere müdahil olmuş.
Fatın ilk yanıtından sonra da ben tebrik ederek HELAL demiştim ve hala sözümün arkasındayım.
Biline ki: böyle bir forum başlığı açmakta bence gereksiz ve hatta saçma.
Öyle ki bizler yaşadığımız toplum ve törelerimiz gereği ya ailelerin yönlendirmesiyle yada kendi bakışımızla eş arkadaş buluruz.
Aman efendim ben güzelim ben yakışıklıyım bahane bunlar.
Brad Pit yakışıklı, Madonna güzel.....

Lütfen herkes haddini takınsın....
ve angarya başlıklarla forumu işgal etmesin.

SEVDAZAN
[b]***SEVGİ: ASIL KUDRETİN SAHİBİDİR***[/b]

[b]www.sevdazanca.tr.cc[/b]
Kullanıcı avatarı
hakanlim
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen hakanlim »

fat ve sevdazan yazdıklarınız çok tuhaf bizim türk medyası gibi:) benim yazdığım yazının konu başlığı GEYİK MUHABBETİ siz nedir ole,. geyik muhabbetinde bence açılan bu konu oldukça normal, sizler kendinizle barışık olduğunuza eminmisiniz, biri bir güzel latifede bulunsa hemen diğeri peşine sürükleniyor. yahu ben bu konuyu açtığumda herkesin espirili bir şekilde ben burdayım, biri benimi çağırıyor vs.vs.vs. şeklinde katılmasını bekliyordum ama ne oluryor sizlere ne biçim yaklaşım öle yok bizim törelerimize uygun değil vs. gibi laflar:) ben sana öle başlıklar gösteririmki inanırmısın o başlıklar avrupa törelerine dahi ters olur ... sizin yaklaştığınız şekilde yaklasılırsa...
Kullanıcı avatarı
DiLeMmA
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen DiLeMmA »

Uyarı almak istemiyorsanız tartışmaya bir son verin artık.
Başkaları gitmiş olur, gidince;
Bir sen yakınsın, uzakta kalınca..
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ComiC »

Forumun güzel kızları diye bir başlık var bu da aynı şekil geyik bölümüne açılmış bir konu ve elçi muhabbeti olmuş falan bence bunda alınıncak veya tepki gösterilcek birşey yok. Arkadaş öyle girmiş. Lakin hakanlim abi bu forumda en önemli olan şey birbirimize olan saygımızdır. Ben forumun güzellerinden bahsettim, sen üstüne alınma güzelim gibi bir mesaj yollamak çok yakışıksızca
enjoy the silence..
Kullanıcı avatarı
Sevdazan
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

bir şeyleri tartışıp konuşmazssak sonuca ulaşamayız ki.
Şahsım adına ben üstteki konularda muhatabım olan HAKANLİM e karşı herhangi bir düşmanlık yada kin beslemiyorum. Aksine dostça gördüğüm için fikirlerimi beyan ediyorum.
FORUMdan maksat bu değil midir?
Karşıt fikirler olacak ki ortak noktalar aranacak....
Eğer siteyi yada sizleri rahatsız ediyor isem uyarı almak yerine ....
bilmiyorum ...
yada ben FORUM hususu hakkında yanlış düşünüyorum.
Herkes her konuda olumlu olursa FORUMun yada bir şeyleri paylaşmanın anlamı olur mu acaba? Birisi bir başlık atar herkes tasdik edip onaylar. Ya atılan o başlıkta yanlış olan bir şeyler varsa ?
....SEVDAZAN

Kullanıcı avatarı
DiLeMmA
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen DiLeMmA »

Tartışın ama konu farklı yerlere gidiyor görmüyor musunuz ? Başka mesajlara gidiyor vs.Burası geyik bölümü.Özelden tartışıp kavga edin ama konuyu lütfen bu şekilde dağıtmayın.
Ayrıca evet böyle bir başlık vardı.Ve geyik ortamı burası.
Başkaları gitmiş olur, gidince;
Bir sen yakınsın, uzakta kalınca..
Kullanıcı avatarı
Sevdazan
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

tüm FORUM dostlarından özür diliyorum o haldeyse
ama huyum kurusun ben gazeteciyim ve gördüğümü alır hissettiğimi yaşar inandığımı beyan ederim
biline ki hiç bir mesaja bir daha bu şekilde yanıt verilmeyecektir...
..
SEVDAZAN