ArkadaŞlar Buraya LÜtfen Bakin Ve Bulun Artik Şu Konuyu

Eğitim hayatımıza dair her şey. Anılar, düşünceler..
Ninni

Mesaj gönderen Ninni »

türkçe kaynak için bibliyografya karıştır ilgili bölüme ait türkiyede mevcut yayınların listesini bulursun.. ayrıca okuldaki ders kitaplarınızın kaynakça bölümlerinide bir incele derim.. okuldayken bende bu tür sıkıntılarla karşılaştım. kaynakçalardaki kitaplara bakmak bazen çok faydalı olabiliyor..
Kullanıcı avatarı
Gürz
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Gürz »

vatanperver , edebiyatı geçelim... hepimiz ünv. okuduk, kaynak arıyorsan yine en temel kaynak okuduğun bölümde mevcuttur, tekrar söylüyorum senin niyet iyi değil...

Ben eminim ( ki gerçekten kimya okuyorsan şayet ) ünv. hocalarından konuyla ilgili yardım bile istememişsindir...
Kullanıcı avatarı
vatanperver
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen vatanperver »

ya abi benim kimseye yalan söyleme gibi bi hobim yok insan karşısındakini kendisi gibi zannedermiş edebiyat falan yaptığımda yok sen kendi çerçevenden bakıyorsun olsun ben eleştiriye açığım kimya okumuyorum kimya mühendisliği okuyorum bi araştır bak uğraşıyorlarmı uğraşmıyorlarmı böyle işlerle.Ayrıca niyeti iyi olmayan birinin internette bu konuları aramak gibi bi işi olmaz hatırlatırımki bilgisayarlarda ıcq numarası denen bir güvenlik var.Üniverste okudum demişsin abi diyeyim sana o zaman ben abilerime hiçbir zaman saygısızlık yapmadım yapmamda sürç-ü lisan ettiysem büyük olarak affedersin yinede teşekkürler keşke köstek değilde destek olsaydın dediğin gibi üniverste okumuşsun anlarsın halimden...Bilinen en tehlikeli bombalar olan atom ve hidrojen bombalarını yapmayı ve tepkimelerini ortaokuldayken öğrenmiştim sen öğrenemediysen bu benim eksikliğim değil...

Bide bence kurtlar vadisi belli bir dozdan sonra zararlı oluyo fazla izleme:):):)

Yardım eden arkadaşlar hepinize tekrar çok teşekkür ediyorum bu konuda bi bilgi edinirseniz akademik düzeyde gene beni unutmazsanız sevinirim...
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.