Sibel Tüzün tepki çekti

Ana Sayfa'da yayınlanan güncel haberler.
Kullanıcı avatarı
Gambit
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen Gambit »

veronica yazdı:ya ne alakası var arkadaşlar, kadın rock müziğe bişey dememişki, guruba yaratıklar demiş... Sizde dönün bir kes daha bakın, insana mı benziyolardı yaratığa mı? Ne var bunda, bencede yaratıklar!!!
açıkcası başta böyle düşünmüyordum ama "Biz vejeteryan restoranında et yedik" diyince gerçekten ben de öyle düşündüm ayrıca irlandayı geçmeliydik ...
-Hey Corc Çorç Versene Çorç :D
-Olmaz Maykıl Yandan Gaygıl :D
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ComiC »

yaratık maratık bence adamlar iyi şov yaptılar, iyi söylediler kazandılar. Çokta garip gelmedi bana açık ara fark atması. Bizde çıkarsak bi metal grubu yada metali geçtim çıkarsak ata demirer'i filan ingilizce bi şarkı söyletsek komik tmmdır açık ara 1.ciyiz. Hep alışılagelmiş eurovizyondan sıkıldı insanlar. Yenilikk lazım :wink:
enjoy the silence..
Kullanıcı avatarı
PsychopathiCaT
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen PsychopathiCaT »

Athena için özenti dedi avrupalılar,Sibel TÜZÜN parçasıda eminim ki inanılmaz derecede basit gelmiştir onlara''Karşında Superstar elle beni felan :mrgreen: ''ne kadar ciddi gelebilir ki zaten insanın kulağına.Sibel TÜZÜN bir kere şunu kabul etmeli bence;Kendi parçası berbattı!!.Ha sonra gıder o fınlandıyalı garip gruba laf edebılır,iyi ve veya kötü konuşabılır ki ''YARATIKLAR'' demiş!aynen katılıyorum.
[b][glow=blue][color=white][size=67]I Love You...I'll Kill You!!!!~~bUT I LoVe YoU FOrEver~~[/size][/color][/glow][/b]