Sibel Tüzün finalde

Ana Sayfa'da yayınlanan güncel haberler.
Kullanıcı avatarı
Nefertiti
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Nefertiti »

arkadaşlar bi çok programda şarkıyı "süper star" şeklinde söylemesi eleştirilmişti..süper kelimesi de star kelimesi de yabancı kelime olduğu için Türkçe gibi okunmasını yadırgar yabancı millet, kötü durur denildi hep..(örn; pişti programında konuşulmuştu)o yüzden öyle söylemiştir..ama kötüydü..ne kıyafetini ne şovu beğenmedim..şarkıyı zaten hiç beğenmemiştim..altta dıptıs dıptıs basit bi tempo, düzenleme kötüydü.. oryantal şov dediler 2 kalça döndürmeden başka bişey göremedim ben...
mesela Ukrayna'nın şarkısını söyleyen kız çıtı pıtı, sevimli ve capcanlıydı..şov yapıcaksan öyle tiplerle yapıcaksın..sibel tüzün yeni doğum yapmış, olmuş Katana gibi, kaba durdu bence sahnede elbise de zıbın gibi zaten, içinde rahat rahat bi hareket edemedi..
amma eleştirdim beee :: ama napiyim, hiç beğenmedimm
Tırtılın "Dünya'nın sonu" dediğine, Usta "Kelebek" der...
jok3r_88

Mesaj gönderen jok3r_88 »

dJ4 yazdı:Geçen sene hazırlıksız yakalandık abi bakma bizim SMS ve Intenet altyapımız sağlamdır, ne deliler var bizde ben derim ki kesin kazanırız bu tip oylamaları kimseye kaptırmayız hatta bizim yüzümüzden oylama sistemini değiştirirler diyorum ben garantisi var bu tip hertürlü oylamada birinci olabilecek azim var bizim kullanıcılarımızda ::
AYT çalışacak yani yine. :alkis: :D Ben de sevindim bu olaya.
Kullanıcı avatarı
onurkaya
Super Friend
Super Friend

Mesaj gönderen onurkaya »

Nefertiti yazdı:arkadaşlar bi çok programda şarkıyı "süper star" şeklinde söylemesi eleştirilmişti..süper kelimesi de star kelimesi de yabancı kelime olduğu için Türkçe gibi okunmasını yadırgar yabancı millet, kötü durur denildi hep..(örn; pişti programında konuşulmuştu)o yüzden öyle söylemiştir..ama kötüydü..ne kıyafetini ne şovu beğenmedim..şarkıyı zaten hiç beğenmemiştim..altta dıptıs dıptıs basit bi tempo, düzenleme kötüydü.. oryantal şov dediler 2 kalça döndürmeden başka bişey göremedim ben...
mesela Ukrayna'nın şarkısını söyleyen kız çıtı pıtı, sevimli ve capcanlıydı..şov yapıcaksan öyle tiplerle yapıcaksın..sibel tüzün yeni doğum yapmış, olmuş Katana gibi, kaba durdu bence sahnede elbise de zıbın gibi zaten, içinde rahat rahat bi hareket edemedi..
amma eleştirdim beee :: ama napiyim, hiç beğenmedimm
Bence de haklısın.İki kalça kıvırmakla oryantal olmuyor.Bir de Tanyeli'den ders almış deniliyor.Şahsen inanmam. :D
Ukrayna'ya gelince.Şarkıyı söyleyen sarışın kız gerçekten de çok sevimli duruyordu.Aynı zamanda söylediği şarkının müzikal altyapısı yerel Rus motifleri de içeriyordu.Bence onlar,bizden daha çok hakettiler yarı finali.

Daha önce dediğim gibi bu şarkıyla ilk 10'a girmemiz çok zor.
[b]Akıl gibi mal,
İyi huy gibi dost,
Edep gibi miras,
Bilgi gibi şeref olmaz

Hz. Ali[/b]
aRaCeLLy

Mesaj gönderen aRaCeLLy »

ben de hiç beğenmedim diğer ülkeler amma çok çaba sarfetmişler bizimki baston yutmuş gibi durdu oraya buraya gidip geldi yıldız yaptılar oda yukarıdan bakınca anlaşılır ben hiç şanslı görmüyorum bizi
Kullanıcı avatarı
GitarisT_SezeR
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen GitarisT_SezeR »

ewet arkadaslar kıyafet cok kötuydu belkı cok klasik olucak bu soru herkezı sıktı ama inanın merak edıyorum bızden nıye tarkan katılmıyor
[img]http://img205.imageshack.us/img205/1836/sen3te.gif[/img]