Soru : Dünyanin en mutlu çifti kimdir? (Geçmiş zaman dahil)

Bildiğiniz fıkralar, komik yazılar, gülmekten yerlere yatacağınız olayları paylaşalım :)
ilmurat
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Soru : Dünyanin en mutlu çifti kimdir? (Geçmiş zaman dahil)

Mesaj gönderen ilmurat »

Cevap : Adem ile Havva tabi ki...

1) Hiçbir zaman Adem'in de Havva'nin da kaynanasi olmadi...

2) Hiçbir zaman Adem de, Havva da aldatilmaktan korkmadi...

3) Hiçbir zaman Adem esinin lezbiyen, Havva da esinin homoseksüel olmasindan süphelenmedi...

4) Hiçbir zaman Adem: "arkadaslarimla maç yapmaya gidiyorum." diyemedi...

5) Hiçbir zaman Havva kiz arkadaslarini eve toplayip aksama kadar dedikodu yapamadi...

6) Adem hiçbir zaman poker partisine gidiyorum deyip,gecenin bir köründe eve sarhos gelemedi...

7) Havva hiçbir kavgadan sonra "Ben annemin evine gidiyorum." diyemedi ve Adem de onu almak için kaynanasiyla yüzlesmek zorunda kalmadi...

Adem hiç uzun is görüsmeleri için yurtdisina gidemedi. Gitse bile gittigi yerde otel odasinda kalamadi.

9) Aralarinda hiçbir zaman yemek az pismis, çok pismis diye kavga çikmadi. Ates onlardan yillar sonra bulundu...

10) Havva hiçbir zaman kuaförüne gidip, saatlerce Adem'i bekletemedi. Adem ise pazar günleri maçlara gidip, Havva'yi eve kapatamadi...

11) Hiçbir zaman sevgililer günü'nü unutmaktan dogan kavgalar çikmadi...

12) Hiçbir zaman birbirlerinin yüzüne telefonu kapatamadilar, telefonda kavga da edemediler..

13) Randevulara gecikince trafigi bahane edemediler...

14) Yüksek gelen faturalar nedeniyle tartisamadilar...

15) Hiçbir zaman adem yatinca çocugun babasi kim diye uykusuzluk çekmedi. Havva ise Adem'in baska kadinlardan çocugu var mi? diye düsünmedi...

16) Kolesterol diye sorunlari olmadigi için ve baska alternatifleri bulunmadigi için birbirleri için en en çekiciydiler.

17) Özel günlerinde birbirlerinin sevmedikleri arkadaslarini davet etme gibi bir ihtimalleri olmadi...

1 Hiçbir zaman siyaset-politika konusunda dil, din, irk tartismasina giremediler...

19) Hiçbir zaman, her ikisi de baskalarina kizip, sinirlerini birbirlerinden çikaramadilar...

20) Adem hiçbir zaman kahveye takilip, Havva'yi yalniz birakmadi...

21) Havva hiçbir zaman kiyafeti ile Adem'i çileden çikartamadi...

22) Adem hiçbir zaman, "kol dügmelerim nerede?" diye Havva'ya bagiramadi?. Havva da ona, "gömlegini çikarttigin kadinin evinde birakmissindir!" diyemedi...
[scroll][color=brown][b]G İ T T İ M[/b][/color][/scroll]