..::BeNiM SeVDaM::..

Aşk ve sevgi sözleri, sevgiliye haykırışlar.
B.E.B.I.S.I.M

..::BeNiM SeVDaM::..

Mesaj gönderen B.E.B.I.S.I.M »

BENİM SEVDAM AĞRI KADAR SERİN,CEHNNEMİ LAVLAR KADAR SICAK VE BİR O KADAR DA İDDİALIDIR. ANNEMİ SEVELİDEN BU YANA İLK DEFA BU KADAR GÖNÜL DEPREMLERİ YAŞIYOR,ISSIZ BOZKIRLAR MİSALİ RUHUMA ESEN AŞK RUZİGARINI İLK DEFA BU KADAR ÇOK BENİMSİYORUM VE TİZ BİR ISLIK KADAR DERİN VE DE İÇTEN SARSILIYORUM...

SEVMEK GERÇEKTE,GERÇEK SEVGİLİYE DUYULAN ÖZLEMİN SOMUTSAL BİR HAYALİ OLARAK YANSIR SEVGİLİNİN GÖZLERİNE VE BİZ ASLINDA GERÇEK SEVGİLİYE AŞIK OLURUZ...
SEVMEK HİSSETMEK O KADAR YÜCE BİR DUYGUDUR Kİ, BU DUYGULARI ANLATMAYA,TASVİR ETMEYE NE KALEM YETER NE DE DÜŞÜNCE ...

BİR BAKIŞ,BİR DOKUNUŞ VEYA SEVGİLİNİN SICAK MERHABASINDA GİZLİDİR VE BU DEĞERLERDE ŞİFRELENMİŞTİR SEVDANIN EFSANEVİ TARİHİ...

DELİLİKTİR SEVMEK ALABİLDİĞİNCE ÇILGINCA YAŞANMALIDIR BU TÜR NESLİ BİTMEYE YÜZ TUTMUŞ DUYGULAR VE O KADAR KUVVETLİ HİSSEDİLİR Kİ, SİZİN KENDİNİZİ ZORLAMANIZA HİÇ GEREK YOK,BİR KERE KENDİNİZİ SEVDANIN ELİNE VERDİNİZ Mİ ,O GÜZELLİK SİZİ ZAMAN VE MEKANDEN SOYUTLAYIP O KADAR DERİN VE GÜZEL MANALARA ULAŞTIRIR Kİ SİZ BİLE ŞAŞIRIRSINIZ KENDİNİZE...
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

benim sevdam sarana kadar değil solana kadar değil sonuna kadarrr :lol:
B.E.B.I.S.I.M

Mesaj gönderen B.E.B.I.S.I.M »

he he vay be soze bak hizaya gel :)
Kullanıcı avatarı
Zeko
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Zeko »

Benİm Sevdam Öyle BÜyÜk Kİ Kİmseye Bakamiyorum GÖzbebeklerİmde Onu GÖrÜrler Dİye Kiskaniyorum... :d
[i][b]Tek cümlelik bir nokta değilim...[/b][/i]