Unutulmayan MaÇlar

Fenerbahçe forumunda bulunan Unutulmayan MaÇlar konusunu görüntülüyorsunuz...
Fenerbahçe taraftarlarının buluşma noktası.

Unutulmayan MaÇlar

Mesajgönderen KHANk » 12 Eylül 2006, 22:46

Arkadaşlar Unutamadığınız hala aklınıza gelince tüylerinizin diken diken olduğu maçları tekrar hatırlayalım
MEsela ben 4-3 yendiğimiz gaziantep maçını ve tabi ki de 6-0 ı unutamıorum

6 TANE ATILIRMI BE
OHA FENERBAHÇE

İSKELEYİ DEĞİL STADI BASTIK
Paylaş:
Kullanıcı avatarı
KHANk
Slow Friend
Slow Friend

Mesajgönderen zeynep_1114 » 23 Eylül 2006, 10:31

sana katılıyorum khank, 4-3 lük antep maçını ölsem unutamam 3-0'dan 4-3 maçı almamız muhteşemdi gerçekten. maçı radyodan dinliyordum ilk yarı bitince herşey bitti deyip radyoyu kapattım, dayanamadım tabii 2. yarı tekrar açtım goller peşpeşe geldikçe bende havalara uçmuştum :)
6-0 ı söylemeye gerek yok sanırım ::
birde çok üzüldüğüm bir maç vardı ki penaltılarla türkiye kupasını kaçırdığımız gençlerbirliği-fenerbahçe maçı :(
Kullanıcı avatarı
zeynep_1114
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesajgönderen KHANk » 23 Eylül 2006, 18:29

bn de aynı duyguları yaşamıştım!3-0 dan sonra artık bitti demiştim ama...........UNUTMUŞUM Fenerbahçe'nin her an her şeyi yapabileceğini!
İnşallah bu sezon daha da güzel skorlar alıcaz
Kullanıcı avatarı
KHANk
Slow Friend
Slow Friend

Mesajgönderen assaa » 19 Kasım 2006, 11:14

fenerbahcenin uefa kupasını alması da unutulmazdı!!!!
assaa
New Friend
New Friend

Mesajgönderen caramurad » 19 Kasım 2006, 12:37

hehe:D
Benİ ÖldÜrmeyen Şey,
Benİ Daha GÜÇlÜ Kılar...

Nİetzsche
Kullanıcı avatarı
caramurad
Fast Friend
Fast Friend

Mesajgönderen Nefertiti » 20 Kasım 2006, 10:42

17 Nisan 2005'te Şükrü Saraçoğlu'nda oynanan Beşiktaş-Fenerbahçe maçını unutamam heralde..
Oscar Cordoba 80. dakikada kırmızı kart görüp oyun dışı kalmıştı ve oyuncu değiştirme hakkımızı doldurduğumuz için de kaleye Daniel Gabriel Pancu geçmişti.. Gollerin patır patır geleceğini düşünmüştü herkes, ben de.. Ama öyle olmadı ve maç 4-3 Beşiktaş'ın galibiyetiyle sonuçlandı..
İzlerken Pancu'nun her kurtarışında yüreğim ağzıma geldi nerdeyse ağlıyordum sevinçten o maçta :D (hatta ağlamış ama söylemiyor da olabilirim :P)
Neyse sonuç olarak unutamadığım ve unutamayacağım bir maçtır.. :)

(şimdi bunu niye buraya yazmış demeyin, bu da bi Fenerbahçe maçı :))
Koş saraylarima bulabilirsen beni
Konuş ve dertleş eskisi gibi
Bul seni getir bana hediyem ol
Aklımın odaları senle doldu taştı ...
Kullanıcı avatarı
Nefertiti
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesajgönderen zeynep_1114 » 03 Aralık 2006, 22:50

bu akşam unutulmayan maçlara örnek gösterebileceğimiz bir sonuç çıkacağını sandım 2-0 dan sonra . olmadı kısmet bu kadarmış :D
Kullanıcı avatarı
zeynep_1114
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesajgönderen grace » 03 Aralık 2006, 23:02

Bu akşamki maç sanki yabancı bir takımla yok Kezmanmış, yok Eduymuş, Alexmiş; Galatasarayın maçıydı. bu transferlerle parayı veren düdüğü çaldı. Kısmet artık geçen seneki gibi Şampiyonluğa, 20.45' e Zeynepçim:) Dere görünmeden paça sıvamak niye?:)
Yaşamak ne güzel şey;
Anlayarak usta bir kitap gibi
Bir sevda şarkısı duyup
Bir çocuk gibi şaşırarak yaşamak..

Nazım Hikmet
Kullanıcı avatarı
grace
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesajgönderen zeynep_1114 » 03 Aralık 2006, 23:06

yıldız futbolcu bir takım için büyük avantaj tabiiki tecrübesi yada en azından taraftarı coşturması bakımından.Yalnız siz 6S lilerde kabul edin lütfen bizim karşımıza gelince aslan miyav oluyor ::
Kullanıcı avatarı
zeynep_1114
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesajgönderen unlegality » 04 Aralık 2006, 11:01

Benim se unutamadığım maç 4-3 lük FB-GS maçıdır .
Yıl : 1989 Yer : A.Samiyen
Maç : Türkiye Kupası
İlk Yarı : GS 3 FB 0
GS nin T.Direktörü : M. Denizli (FB ile 4-3 skoruna alışkın biri-Hatta G.Antep maçı sonrası demecini hatırlayın)
İlk yarı sonucunda sevinç taklaları/Parendeleri atan Simoviç (Bu olay gerçektir / Çömezliğinden) ikinci yarı gelen 4 golde balık gibi çırpındı :)
o gün gerçekten ağlamıştım......
Allah GS yi yanımızdan eksik etmesin
Kullanıcı avatarı
unlegality
Quick Friend
Quick Friend

Sonraki

Dön Fenerbahçe

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.