Türkiye kart nedir?


Haberler forumunda bulunan Türkiye kart nedir? konusunu görüntülüyorsunuz...
Ana Sayfa'da yayınlanan güncel haberler.

Türkiye kart nedir?

Mesajgönderen taNGo » 13 Aralık 2017, 10:51

Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan, özellikle tüm Türkiye'deki tüm toplu taşıma araçlarında kullanılacak Türkiye Kart adında yeni bir kartın kullanıma sunulacağını açıkladı.

Resim

Türkiye Kart sayesinde vatandaşlar tüm Türkiye'deki belediyelere ait toplu taşıma araçlarını başka bir kart ya da bilet almadan kullanabilecek. Otobüs, minibüs, metro, tramvay v.b. ulaşım araçlarında kullanabilecek Türkiye Kart, PTT şubelerinden alınabilecek.

Arslan, ayrıca Türkiye Kart ile kredi kartı gibi bir çok finansal işlerin yapılabileceğini ve kartın toplu ulaşım dışında müzeler, uçaklar ve milli parklar gibi bir çok alanda kullanılabileceğini belirtti.
Dreams
Paylaş:
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
 
Mesajlar: 3612
Kayıt: 23 Haziran 2003, 19:54
Konum: Geriden

Dön Haberler

  • Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.

cron